Członkowie Best Western Rewards, którzy są uczestnikami programu od jego inauguracji, otrzymają dożywotni status Diamond Select

Warszawa, 22 maja 2018 r. – Od momentu powstania w 1988 roku, liczba członków programu Best Western Rewards (BWR) wzrosła z 180 tys. do ponad 32 milionów. Dzięki punktom, które nigdy nie wygasają i dostępowi do najbogatszych promocji w branży hotelarskiej, BWR był często uznawany za innowatora, zajmując 5. pozycję w rankingu U.S. News&World Report’s 2017-2018 Best Hotel Rewards Programs i  jedną z trzech najwyższych lokat w amerykańskim rankingu Best Hotel Rewards opracowanym przez WalletHub w 2017 roku. Z każdym rokiem organizatorzy programu podnoszą poprzeczkę,  obecnie oferując najniższy próg wymiany punktów na noclegi w branży, bezpłatne noclegi bez okresów wyłączonych z promocji oraz unikatowe sezonowe oferty.

Z okazji 30-lecia istnienia BWR, Best Western Hotels & Resorts ogłosił, że wszyscy z 1859 członków, którzy uczestniczą w programie od momentu jego inauguracji, otrzymają dożywotni status Diamond Select. Status Diamond Select oferuje 50% bonusowych punktów za pobyt, wybór upominku lub punkty po przyjeździe oraz gwarantowaną dostępność noclegów.

Każdego roku naszym priorytetem jest zadowolenie naszych gości i dostosowywanie oferty nagród do aspiracji podróżniczych naszych członków − powiedziała Dorothy Dowling, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w Best Western Hotels & Resorts. Chcieliśmy znaleźć wyjątkowy sposób wynagradzania członków, którzy byli z nami od samego początku, i jesteśmy podekscytowani możliwością świętowania z nimi tej specjalnej rocznicy poprzez podarowanie im statusu Elite w podziękowaniu za ich lojalność − dodała Dorothy Dowling

Nagrody najwyższej klasy

BWR to jedyny program lojalnościowy w branży, w którym punkty nigdy nie wygasają, a członkowie mają dostęp do najlepszych promocji. Odbiór nagród jest możliwy przy mniejszym poziomie punktów niż u konkurencji, a darmowe noclegi można wykorzystać w dowolnym hotelu sieci Best Western na całym świecie, bez okresów wyłączonych z promocji. Dodatkowo, członkowie mają dostęp do specjalnych stawek i mogą otrzymywać do 10% zniżki na każdą noc i wymieniać punkty na darmowe noclegi, które wliczają się do puli noclegów potrzebnych do osiągnięcia kolejnych poziomów programu. Wreszcie, osoby korzystające z programu mogą zdobywać karty podarunkowe od najpopularniejszych partnerów handlowych, rozrywkowych czy lotniczych.

 

Błyskawiczna rejestracja, natychmiastowe nagrody

Członkowie otrzymują natychmiastowe nagrody i gratyfikacje za każdy pobyt. Dodatkowo, program Startuj z wysokiego pułapu (Status Match…No Catch®)  pozwala członkom na przeniesienie statusu Elite z programów lojalnościowych innych hoteli zaraz po rejestracji i co ważne – bez dodatkowych opłat.

 

Członkowie Elite, nagrody Elite

Warto dodać, że poza korzyściami płynącymi z BWR, członkowie ze statusem Elite otrzymują także elitarne nagrody. Po przybyciu do hotelu mogą wybrać pomiędzy podarunkiem lub punktami. Ponadto hotele Best Western oferują gwarantowane bezpłatne noclegi dla  członków Diamond i Diamond Select w obiektach z dostępnymi wolnymi terminami.

 

Uczestnicy programu BWR otrzymują również cyfrową kartę członkowską, która pomaga w łatwy i wygodny sposób uzyskać dostęp do numerów członkowskich, salda punktów, aktualnego poziomu punktów oraz ekskluzywnych ofert i promocji. Te  korzyści, w połączeniu z najniższym progiem wymiany punktów na noclegi w branży, pozwalają podróżującym zmaksymalizować liczbę pobytów we wszystkich 11 markach Best Western.

 

Więcej informacji na temat Best Western Rewards znajduje się po linkiem: BestWestern.com/Rewards.