Twoje dziecko najchętniej spędza czas przed komputerem lub telewizorem? A może jest niezwykle pracowite i aktywne? W akcji biura podróży Almatur każdy ma szansę na uzyskanie nawet do 600 zł zniżki na wymarzony obóz wakacyjny. Wizja wakacyjnego wyjazdu spędzonego wśród rówieśników i z dala od rodziców może zmotywować każdego, nawet najbardziej leniwego nastolatka do aktywnego działania. Z kolei pracowity uczeń zostanie nagrodzony za swoje całoroczne starania

 

Wakacje to czas odpoczynku od obowiązków szkolnych oraz domowych. Każdy młody człowiek chciałby spędzić ten czas tak jak chce – na słodkim lenistwie lub wyjeździe na obóz z rówieśnikami. Ten drugi sposób spożytkowania wolnego czasu może przekraczać finansowe możliwości rodziców… Biuro podróży Almatur znalazło na to rozwiązanie! Akcja „Zapracuj na swoje wakacje” ucieszy i młodzież, i rodziców.

 

Zasady są proste. Wystarczy… wstać z kanapy, oderwać się od komputera i zacząć działać. Wyniesienie śmieci? Wakacyjny wyjazd będzie tańszy o 20 zł. Wzięcie udziału w akcji charytatywnej? 150 zł zniżki na wakacyjne szaleństwa! Przejście do II etapu olimpiady to aż 300 zł zniżki na wybrany obóz z katalogu biura podróży Almatur. Tym sposobem można spędzić udane wakacje aż o 600 zł taniej wykonując tak proste czynności jak wyniesienie śmieci lub robiąc to co się kocha np. grając na gitarze. To nie tylko doskonały sposób na zaoszczędzenie sporej sumy pieniędzy, ale także wyrobienie w młodych ludziach zdrowych nawyków oraz nagrodzenia ich za całoroczną pracę.

 

Każde dziecko poniżej 18 roku życia może wziąć udział w akcji „Zapracuj na swoje wakacje”. Wystarczy, żenakręci krótki film lub zrobi zdjęcia dokumentujące jak uczestnicy pracują w domu, jakie mają osiągnięcia w szkole lub poza nią lub jakie mają pasje. Następnie trzeba zalogować się na stroniemojewakacje.almatur.pli umieścić link do filmu albo zdjęcia dokumentujące wykonane zadanie.Posty udostępniane przez dzieci i młodzież w mediach społecznościowych – na kanałach Facebook i Instagram, powinny być opatrzone hasztagami #Almatur oraz #zapracujnawakacje oraz mieć status publiczny.Moderatorzy ze strony biura podróży Almatur będą na bieżąco oceniać i przyznawać zniżki na obozy w sezonie letnim 2018. I już! Od momentu rejestracji jest 14 dni na udokumentowanie swoich dokonań. Cała akcja „Zapracuj na swoje wakacje” potrwa od lutego do końca kwietnia lub wyczerpania puli nagród, czyli 100 000 złotych.

 

– Rozumiemy, że koszt wakacyjnego wyjazdu często przekracza finansowe możliwości rodziny, mimo to chcemy, żeby każdy młody człowiek, który chce z nami wyjechać i przeżyć przygodę miał taką możliwość. Dlatego wymyśliliśmy akcję „Zapracuj na swoje wakacje”, która pozwala uzyskać atrakcyjne zniżki. Dodatkowo stanowi ona doskonały sposób na zaktywizowanie nastolatków oraz dzieci i nagrodzenie ich pracowitości. Zachęcam do wzięcia udziału w naszej akcji oraz życzę wytrwałości w wykonywaniu zadań – mówi Mirosław Sikorski, prezes zarządu Almatur.