DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw powitał pierwszy gości. Obiekt łączy w sobie część hotelową, liczącą aż 360 pokoi oraz jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Hotel stanowi najnowszą inwestycję w portfolio grupy Hilton Worldwide w regionie i jest własnością spółki Polaris Hospitality Enterprises Sp.z.o.o.

Położony w spokojnej i najbardziej malowniczej części Warszawy hotel DoubleTree by Hilton oferuje 20 sal konferencyjnych oraz ogromną salę balową o powierzchni 2 000 mkw., mieszczącą do 2 000 gości. Z myślą o tych, którzy chcą oddać się relaksowi, w przestrzeniach hotelu zaprojektowano światowej klasy spa, w którym znajduje się 18 gabinetów zabiegowych, kompleksowo wyposażona siłownia i sala Fitness, a także jedyny w Warszawie basen z nisko zasoloną wodą. The SPA jest otwarte nie tylko dla gości hotelowych, ale także dla osób z zewnątrz.

John Greenleaf, Dyrektor Globalny sieci DoubleTree by Hilton komentuje: “DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to połączenie nowoczesnej, ogromnej przestrzeni konferencyjnej z ekskluzywnym spa oraz bogatą ofertą gastronomiczną. Ten hotel to znakomity przykład najwyższej klasy obiektu pod szyldem DoubleTree i najnowsza lokalizacja  w naszym portfolio, które liczy już ponad 70 hoteli w Europie.”

DoubleTree by Hilton jest znane z unikatowego programu o nazwie CARE, co stanowi akronim angielskiego “Create A Rewarding Experience”, czyli obietnicy marki, która gwarantuje wyjątkowo przyjazną obsługę dla pełnej satysfakcji gości. Program koncentruje się nie tylko na gościach, ale także na członkach zespołu DoubleTree i społeczności lokalnej, a jego ideą jest budowanie zadowolenia z doświadczenia marki i poczucia lojalności. Każdy, kto zatrzyma się w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw zostanie ciepło powitany ciepłym czekoladowym ciasteczkiem, które jest znakiem rozpoznawczym sieci od ponad 25 lat.

Nowy hotel powstał przy ul. Skalnicowej 21 w Warszawie, jedyne 15 min jazdy samochodem od Lotniska Chopina oraz 25 minut od lotniska w Modlinie, co pozwala międzynarodowym gościom na wygodny dojazd. Centrum miasta, znane z niepowtarzalnej atmosfery, zróżnicowanej architektury, bogatej historii i zielonych parków jest oddalone o jedyne 10 km.

Simon Vincent, Przewodniczący Hilton Worldwide w Europie Środkowo-Wschodniej komentuje: “Celebrując w tym miesiącu dziesięciolecie przynależności do Unii Europejskiej, Polska odnotowała 4% wzrostu PKB w porównaniu z rokiem 2004, a także w ostatnich latach znacznie wzrosła atrakcyjność kraju dla inwestycji biznesowych. DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw jest odpowiedzią na rosnący popyt w stolicy i regionie centralnej Polski. Obiekt jest doskonałym przykładem najwyższej jakości usług pod nazwą DoubleTree.”

Szeroka oferta DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw pozwala na wybór pokoju doskonale dopasowanego do potrzeb gości – zarówno zorganizowanych grup, jak i osób indywidualnych czy rodzin z dziećmi.  Każdy z nich może doświadczyć wyjątkowej atmosfery i najwyższej jakości obsługi pod marką DoubleTree. Pokoje wyposażone są w bajecznie wygodne materace SweetDreamsTM, zaś w łazienkach czekają miniprodukty Crabtree & Evelyn o orzeźwiającym cytrynowym zapachu. Standardem wyposażenia są także zestawy do parzenia kawy i herbaty w każdym pokoju.

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw znajduje sie przy ul. Skalnicowej 21, 04-797 Warszawa.

 

O DoubleTree By Hilton

DoubleTree by Hilton to sieć ponad 370 hoteli zlokalizowanych w dużych miastach oraz regionach turystycznych w 32 krajach. Marka oferuje noclegi w nowoczesnych, luksusowych warunkach,  zaprojektowanych specjalnie z myślą o zapewnieniu wygody osobom podróżującym w celach biznesowych i turystycznych. Każdy gość DoubleTree by Hilton, ma zapewniony udany pobyt, na który składa się wiele usług i udogodnień, począwszy od legendarnych, stanowiących znak rozpoznawczy marki ciepłych ciasteczek z wiórkami czekoladowymi podawanych na powitanie w recepcji, a skończywszy na korzyściach związanych z udziałem w programie lojalnościowym Hilton HHonors.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat hoteli DoubleTree by Hilton zapraszamy do odwiedzenia naszej strony:www.doubletree.com. Użytkownicy mediów społecznościowych mogą się z nami kontaktować poprzez platformy :www.facebook.com/doubletree, www.twitter.com/doubletree i www.youtube.com/doubletreehotels.. Dziennikarzy i blogerów zapraszamy do odwiedzenia strony: http://news.doubletree.com/CookieCare.

 

O Hilton Worldwide

Hilton Worldwide (NYSE:HLT) jest jedną z najbardziej znanych na świecie sieci hotelowych, obejmującą luksusowe i średniej klasy hotele oraz apartamenty tzw. przedłużonego pobytu (extended-stay). Od 94 lat, Hilton Worldwide oferuje podróżującym najlepsze warunki zakwaterowania i obsługę. Sieć firmy składa się z ponad 4100 hoteli oferujących 685 tys. pokoi, zlokalizowanych w 92 krajach. W jej skład wchodzą takie znane marki jak: Waldorf Astoria Hotels & Resorts, Conrad Hotels & Resorts, Hilton Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hilton Garden Inn, Hampton Hotels, Homewood Suites by Hilton, Home2 Suites by Hilton oraz Hilton Grand Vacations. Firma prowadzi także światowej klasy program lojalnościowy Hilton HHonors®.