Finnair został uhonorowany tytułem Najlepszej Europejskiej Linii Lotniczej już trzeci rok z rzędu podczas gali TTG China Travel Awards, jest to jedna z najbardziej wpływowych nagród branży turystycznej w Chinach.

TTG China już od 2008 roku wyróżnia najlepsze firmy turystyczne w Chinach, w tym linie lotnicze, hotele i kurorty, rezydencje i usługi turystyczne. Wybór dokonywany jest przez zawodowców z branży turystycznej.

„Finnair jest pierwszą europejską linią lotniczą, która w 1988 r. otworzyła bezpośrednie loty do Pekinu, w tym roku z dumą świętujemy 30 rocznicę naszej działalności na chińskim rynku”, mówi Arunas Skuja, naczelny dyrektor Finnaira na Europę Wschodnią i kraje bałtyckie.”Chiny są kluczowym rynkiem dla Finnaira, stale wprowadzamy coraz więcej udogodnień z myślą o podniesieniu komfortu podróży naszych klientów.”

Finnair obsługuje połączenia, przez Helsinki z Warszawy, Gdańska i Krakowa, do siedmiu miast w Chinach – Pekinu, Szanghaju, Chongqingu, Xi’anu, Kantonu (Guangzhou), Nankinu i Hongkongu. Latem Finnair będzie wykonywać do 38 lotów tygodniowo między Helsinkami a Chinami.

Więcej na temat TTG China Travel Awards: http://www.awards.ttgchina.com/en