Grzegorz Karolewski zdobywał doświadczenie menadżerskie zarówno w liniach lotniczych, jak i branży turystycznej, pracując poprzednio w PLL LOT, Centralwings, Oasis Tours, a przez ostatnie 5 lat, na podobnym stanowisku w Qatar Airways.

Jako Dyrektor Handlowy Karolewski odpowiedzialny będzie za działania handlowe spółki na rynku polskim, w tym sprzedaż, marketing oraz współpracę agencyjną z biurami podróży.

Widzę duży potencjał w rozwoju i budowaniu pozycji ETI na rynku polskim. Silne strony touroperatora to własne hotele sieci Red Sea, profesjonalizm, doświadczenie zdobywane przez 20 lat obecności na rynkach niemieckim i austriackim, specjalizacja oraz ekspercka znajomość jednej z najbardziej popularnych destynacji turystycznych, jaką jest Egipt – mówi Karolewski.   

Podstawą sukcesu touroperatora jest staranny dobór partnerów, wyłączność na hotele sieci Red Sea oraz długoletnia współpraca z innymi sieciami hotelowymi , takimi jak Steigenberger, Three Corners, Pickalbatros.  

ETI, Express Travel International GmbH z siedzibą we Frankfurcie, założony zostało w 1998 roku przez Maja-Jennifer Köhl i Mohameda Samira, stając się w krótkim czasie jednym z największych organizatorów imprez turystycznych oraz wycieczek do Egiptu.
Po ugruntowaniu swojej pozycji na rynku niemieckim, w październiku 2005 r. Express Travel International rozpoczął z sukcesem działalność w Austrii, a w 2007 roku w Szwajcarii, stając się w obu tych krajach liderem wśród organizatorów podroży do Egiptu. Kolejne biura ETI otwarte zostały w Londynie, Bratysławie, Budapeszcie, Mariborze, a ostatnie w Pradze i Warszawie.

W sezonie Lato 2018, ETI oferował będzie wyloty do trzech kierunków w Egipcie z Warszawy, Katowic, Wrocławia i Gdańska.