Organizatorzy Istanbul Shopping Fest poinformowali na oficjalnej stronie wydarzenia, że Festiwal Zakupów odbędzie się w tym roku nieco później. Wszystko ze względu na wcześniejsze wybory w Turcji.

Festiwal Zakupów zapowiadany wcześniej na 8-24 czerwca został przełożony. Nowy termin nie jest jeszcze znany. Powodem przesunięcia są wcześniejsze wybory prezydenckie i parlamentarne zaplanowane na 24 czerwca. Poinformujemy Państwa, gdy nowa data Istanbul Shopping Fest zostanie oficjalnie ogłoszona.

 

O festiwalu

Pierwsza edycja tego wydarzenia odbyła się w 2011 roku i od razu wpisała się w kalendarz głównych wydarzeń modowych na całym świecie. Pokazy mody, rabaty, znane marki z całego świata, a także wydarzenia towarzyszące – tym od lat żyje Stambuł na początku lata. W tym roku organizatorzy planują rozszerzyć to wydarzenie na całe miasto – organizując atrakcje w każdym jego zakątku. Jak podkreślają twórcy, główną misją Festiwalu Zakupów jest pokazanie Stambułu jako centrum handlowego i kulturowego na całym świecie.

Więcej informacji o wydarzeniu: http://istshopfest.com/