JAMAJKA JEST SERCEM ŚWIATA! JAPEX LIVE 2020 POKAZUJE BOGATĄ KULTURĘ, RÓŻNORODNOŚĆ I WSPANIAŁOŚĆ TEGO POTĘŻNEGO NARODU NA WYSPACH.

 

Dołącz do nas w Poniedziałek & Wtorek, 9 – 10 Listopad,  
w godz. 15:00 – 01:00
i poznaj ten wielokulturowy naród pełen pasji, muzyki, sportu, kultury, wyjątkowej gastronomii i ich rozległe rezerwaty przyrody.

 

ISTNIEJĄCY PARTNERZY:
Z niecierpliwością czekamy na dyskusję na temat zimy 2020/2021, kontraktów na 2021/2022, dzielenia się nowymi programami, pakietami, omawiania naszych protokołów bezpieczeństwa Covid-19 i oczywiście spotkania się z Tobą twarzą w twarz.

 

NOWI PARTNERZY:
Przyjdź i poznaj ten wielokulturowy naród pełen pasji, muzyki, sportu, kultury, wyjątkowej gastronomii i ogromnych rezerwatów przyrody. Idealny dodatek do ofert podróży dla klientów!
Podczas wirtualnego spotkania będziemy prezentować jedne z najlepszych produktów, jakie ma do zaoferowania Jamajka wśród hoteli, atrakcji, restauracji, firm zarządzających miejscami docelowymi i nie tylko.

 

Wystawa obejmuje sesje Breakout, sesje szkoleniowe, salon sieciowy, stoiska wystawowe ze wszystkich obszarów kurortu: Montego Bay, Ocho Rios, Negril, południowe wybrzeże, Kingston i Port Antonio

 

Centrum nagród ze wspaniałymi prezentami i nie tylko! 

 

Nawiąż kontakt z lokalnymi hotelarzami, atrakcjami, firmami zarządzającymi ośrodkami i innymi kluczowymi graczami.

 

ZAREZERWUJ WCZEŚNIEJSZE SPOTKANIA JEDNORAZOWE
Z LOKALNYMI DOSTAWCAMI I ZAANGAŻUJ SIĘ W SPOTKANIA JAPEX
ABY OMÓWIĆ AKTUALIZACJE PRODUKTÓW, TRENDY RYNKOWE, WARUNKI UMÓW I NIE TYLKO!

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WYCIECZKACH:
Rynek romantyczny
Rynek podróży rodzinnych / wielopokoleniowych
Spotkania, zachęty i konferencje
Grupy specjalne, sportowe i rekreacyjne
Przygodowa wycieczka
Podróże natury / kultury
The Luxury Market

 

Uzyskaj szczegółowe porady dotyczące planowania podróży dla swoich klientów, protokołów BHP COVID-19, korytarzy odporności turystycznej i zatwierdzonych stref, a także bezpieczną podróż na Jamajkę!

I to nie wszystko ! Będąc wewnątrz każdego stoiska wystawcy, będziesz mógł podzielić się nim bezpośrednio ze swoimi klientami, używając siebie jako wezwania do działania!