Magazyn „All Inclusive” (www.all-inclusive.com.pl), Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia (CCIIP) i ENIT – Agenzia Nazionale di Turismo – gorąco zapraszają na zdecydowanie największe międzynarodowe wydarzenie branży turystycznej w Polsce w dobie pandemii w 2020 r. – I Polsko-Włoski Workshop Turystyczny B2B BUY ITALY. W tym momencie, stan na dzień 02.11.2020 r., zgłoszonych jest łącznie ponad 140 osób: 85 Uczestników z Polski i 57 Przedstawicieli branży turystycznej z Italii (lista włoskich Uczestników – Active i Luxury – w załączniku).

Pamiętajcie o tym, że już ostatnie dni możliwa jest rejestracja na to duże wydarzenie i zostały już ostatnie miejsca. Zachęcamy gorąco do zapisów i późniejszego aktywnego udziału w I Polsko-Włoskim Workshopie Turystycznym B2B BUY ITALY w dniach 16-20 listopada br.:

https://live.eventtia.com/en/buyitaly

Już od dzisiaj, 2 listopada, można umawiać spotkania w ramach workshopu. Gorąco zapraszamy do zapełniania swoich kalendarzy!   

Instrukcję na jakich zasadach działają targi B2B BUY ITALY można znaleźć w tym krótkim filmie instruktażowym:

https://youtu.be/8PqBmOkD_tc

Najbardziej aktywni przedstawiciele polskiej branży turystycznej będą mieć zdecydowane pierwszeństwo we wsparciu marketingowym i wizerunkowym oraz udziału w study tourach i fam tripach do Italii w 2021 r., przygotowywanych przez Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia (CCIIP) i ENIT – Agenzia Nazionale di Turismo.

Również jedynie Uczestnicy tego I Polsko-Włoskiego Workshopu Turystycznego B2B BUY ITALY będą mogli brać udział w przygotowywanych przez magazyn ALL INCLUSIVE (www.all-inclusive.com.pl) fam tripach i study tourach do m.in. Ameryki Środkowej, na Kubę, Madagaskar, do Peru, Meksyku etc. Wszyscy Uczestnicy workshopu stają się też gratis prenumeratorami magazynu ALL INCLUSIVE, jeżeli go jeszcze nie otrzymywali do tej pory.

Link do rejestracji na I Polsko-Włoski Workshop Turystyczny B2B BUY ITALY:
https://live.eventtia.com/en/buyitaly