W Air France KLM rozpoczęły się wyprzedaże biletów – do wyboru ponad 130 kierunków na całym świecie.

Atrakcyjne ceny na wyloty z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia.

 

 Tradycyjnie pod koniec lata ruszyła wielka akcja wyprzedażowa w Air France KLM, która jest jedną z dwóch największych promocji cenowych w roku. Taniej polecimy do ponad 130 miast na 5 kontynentach, a loty do wielu popularnych miejsc są jeszcze tańsze niż rok temu. Wśród promocji znajdziemy zarówno poszukiwane, turystyczne miejsca, jak też kierunki poza utartym szlakiem i nowe destynacje w siatce Air France KLM. Dzięki nowym połączeniom lotniczym z Polski, nasze podróże możemy wygodnie rozpocząć z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia, skąd Air France uruchomił loty w maju tego roku. Tańsze bilety możemy kupić już od dziś dokonując rezerwacji przez internet na airfrance.pl lub klm.pl. Promocja potrwa do 10 września b.r., ale oczywiście im wcześniej rozpoczniemy polowanie na okazje, tym większa szansa na najniższą cenę i więcej terminów do wyboru. Ceny promocyjne dotyczą podróży od 1 września, aż do czerwca przyszłego roku. Wzorem lat ubiegłych wyprzedażowych okazji w KLM należy szukać pod hasłem „Dream Deals”, a w Air France jako „Oh La La!”.

 

Słońce, woda i piasek… – także jesienią i zimą! 

Miłośnicy rajskich plaż, nurkowania i wakacji „na leżaku” znajdą wiele dobrych opcji dla siebie! Warto rozważyć sztandarowe „wypoczynkowe” destynacje w siatce Air France KLM. Tanio polecimy na wyspy: Martynikę (od 1959 PLN*), Gwadelupę (od 1959 PLN*), Mauritius (od 2629 PLN), Bali (od 2549 PLN) i Kubę (od 2289 PLN). W świetnej cenie jest też niezmiennie poszukiwana przez turystów Tajlandia (Bangkok od 1819 PLN), a także Sri Lanka (Colombo od 2409 PLN), Kostaryka (San Jose od 3059 PLN) i Filipiny (Manila od 2079 PLN). Plaże z „wyższej półki” są teraz też bardziej osiągalne, dzięki tańszym lotom np. Hawaje (Honolulu od 2889 PLN*), Malediwy (Male od 2529 PLN) czy Seszele (od 2619 PLN).

 

 Tętniące życiem wielkie metropolie świata

Większość głównych miast świata można teraz odwiedzić dużo taniej. Nieważne czy podróżujemy w interesach, na zakupy, czy aby poczuć wielkomiejską, często wielokulturową atmosferę – są miasta, które po prostu trzeba zobaczyć. Polecamy relaks na Copacabanie po nocnym szaleństwie karnawału (Rio de Janeiro od 2379 PLN), spektakl na Broadwayu (Nowy Jork od 1879 PLN*) i kulinarne szaleństwo w Wietnamie (Sajgon od 1909 PLN). Następnieprzejażdżkę najszybszą windą na świecie na niebotyczny drapacz chmur – Taipei 101 (Tajpej od 1819), zakup pamiątkowego kapelusza (Panama City od 2499 PLN) i mecz baseballa na żywo (Chicago od 1879 PLN). Pomysły i preteksty do podróży zależą tylko od nas!

  

Dawne cywilizacje, odmienne kultury, cuda przyrody… 

Ponieważ wyprzedaż biletów obejmuje loty do ponad 130 miejsc na całym świecie – każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od tego jak lubi spędzać urlop. Kierunki dalekie i bliskie, znane i te jeszcze mało odkryte. Na miłośników historii, dawnych kultur i zabytków czeka Peru (Lima od 3849 PLN), Indie (Delhi od 1809 PLN), Meksyk (Miasto Meksyk od 3259 PLN), Kolumbia (Cartagena od 3669 PLN) i wiele innych miejsc z długą listą zabytków UNESCO. Natomiast ci, co szukają miejsc z dala od wszelkiej cywilizacji, gdzie można podziwiać naturę w czystej postaci – góry, wulkany, pustynie i dzikie zwierzęta na wolności – też mogą spełnić swoje marzenia! Wyprawa do Amazonii? (Fortaleza od 2399 PLN). Wspinaczka na wulkany Reunion? (Reunion od 2229 PLN). Noc na Atakamie? (Santiago de Chile od 3579 PLN). Zdjęcie ze słynnym baobabem na Madagaskarze (Antananarywa od 2899 PLN). A może trekking wokół Denali? (Alaska – Anchorage od 2899 PLN*). A co jest na Twojej podróżniczej liście marzeń?

  

Wygodny, bezpośredni start w świat – z Gdańska, Krakowa, Wrocławia lub Warszawy

W aktualnej promocji latamy taniej w świat nie tylko z Warszawy, ale też z Gdańska, Krakowa i z Wrocławia – skąd Air France rozpoczął regularne loty w maju tego roku. Teraz zarówno mieszkańcy stolicy, jak też Małopolski, Pomorza i Dolnego Śląska mogą skorzystać z codziennych lotów Air France lub KLM, aby dotrzeć w niemal wszystkie zakątki świata. Oferty promocyjne z wylotem ze wspomnianych portów w Polsce są dostępne na stronach airfrance.pl oraz klm.pl.

 Wszystkie loty Air France i KLM odbywają się z przesiadką w Paryżu lub Amsterdamie, o dogodnych porach, w ciągu dnia. Lot przez Paryż lub Amsterdam jest dobrą okazją, aby zaplanować dłuższą przerwę w podróży (tzw. stopover) i zwiedzić te interesujące miasta. W tym celu należy zarezerwować bilet „odcinkowo” – wybierając na airfrance.pl lub klm.pl opcję „podróż złożona”.**

  

Spróbuj szczęścia – wygraj bilet!

Aktualnej promocji będą towarzyszyły konkursy KLM na antenie radia RMF Classic i RMF MAXX w Krakowie i Trójmieście.

Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w podróżniczej zabawie, aby wygrać przeloty od KLM. Akcje startują od 30 sierpnia.

 

W tekście podano przykładowe, najniższe ceny promocyjne, które dotyczą lotów w obie i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych, które przy zakupie na stronach Air France KLM wynoszą 0 PLN. Oferty oznaczone gwiazdką dotyczą przelotu tylko z bagażem kabinowym. Ceny mogą ulec zmianom. Szczegóły promocji wraz z terminami lotów są dostępne na stronach: www.klm.pl i www.airfrance.pl. Oferty są w sprzedaży przez internet na stronach linii od dziś (tj. 28 sierpnia 2018).

 

*cena za przelot tylko z bagażem kabinowym

**opcja stopoveru może nie być możliwa w przypadku niektórych taryf promocyjnych