Leć bezpiecznie do Dubaju z Emirates i korzystaj ze słońca nawet w środku zimy dzięki nowej sezonowej wyprzedaży. To fantastyczne ceny biletów w klasie ekonomicznej, a dodatkowo bezpłatny wstęp do Dubai Frame – zwanej „największą ramką na zdjęcia na świecie”, która zapewnia imponujące widoki na starą i nową panoramę Dubaju.

Promocja uwzględnia wyloty z lotniska w Warszawie do Dubaju. Ceny zaczynają się już od 1999 zł i dotyczą lotów rezerwowanych od teraz do 9 listopada na podróż między 1 listopada a 31 grudnia.

Zimowa promocja Emirates:

POLSKA-DUBAJ      
Lotnisko wylotu Klasa ekonomiczna, ceny od* Klasa biznes, ceny od* Klasa pierwsza, ceny od* Data podróży
Warszawa  

1 999 zł

 

9 299 zł

 

19 999 zł

 

1 listopada 2020 – 31 grudnia 2020

 

Kierunek Dubaj

Dubaj jest otwarty dla odwiedzających – linie Emirates bezpiecznie witają podróżujących i oferują niezapomniane atrakcje i możliwość korzystania ze słonecznej pogody w środku zimy. Dubaj to zalane słońcem plaże, zabytki, obiekty rekreacyjne i światowej sławy gościnność. To dobre miejsce zarówno dla podróżujących samotnie, par czy rodzin. To okazja do relaksu i korzystania z szerokiej gamy możliwości, jakie ma do zaoferowania miasto. Dubaj to bezpieczne miejsce do odwiedzenia, ale także to zamieszkania. Miasto uruchomiło unikalny program, który umożliwia zagranicznym gościom zamieszkiwanie w ZEA i jednocześnie wykonywanie obowiązków dla pracodawcy w swoim rodzinnym kraju. To innowacyjna odpowiedź Dubaju na światowe trendy na rynku pracy.

Na szczycie Dubai Frame

Dubai Frame złożona jest z dwóch wież mierzących 150 metrów wysokości i połączonych 93-metrowym mostem na szczycie. Goście mogą podziwiać niesamowite widoki ze szklanej podłogi tej złotej konstrukcji. Na północy można obserwować starsze, bardziej historyczne dzielnice Dubaju. Patrząc na południe można zobaczyć nowoczesne, błyszczące budynki i imponujące drapacze chmur, z których słynie miasto.

Pasażerowie Emirates, by skorzystać z darmowego wstępu** muszą okazać przy bramie Zabeel Park kartę pokładową na powrotną podróż oraz ważny dokument tożsamości. Karta pokładowa to jednorazowe wejście na Dubai Frame.

Zima w Dubaju

Od teraz do końca roku w mieście odbywa się wiele atrakcji, w tym światowej klasy wydarzenia sportowe, takie jak turniej golfowy DP World Tour Championship (10-13 grudnia). Można odwiedzić starą część miasta Bur Dubai, wybrać się na wycieczkę do Global Village, podziwiać rozległe, pustynne krajobrazy, rozkoszować się targami złota, perfum i przypraw w starej części miasta, przeżyć przygodę na świeżym powietrzu w Hatta Wadi Hub, wybrać się na zakupy do centrów handlowych, podziwiać oszałamiające drapacze chmur w centrum Dubaju, poszukiwacze mocnych wrażeń znajdą je w Dubai Parks and Resorts. Pragnący poczuć świąteczną atmosferę, mogą podziwiać kolorowe lampki podczas wycieczki hydroplanem lub wybrać się na coroczny bieg Świętego Mikołaja (11 grudnia).

Komfortowa podróż z Emirates

Podróżuj liniami Emirates do Dubaju i korzystaj z ponad 4500 kanałów rozrywki nagradzanego systemu rozrywki pokładowej – ice. Pasażerowie wszystkich klas mogą cieszyć się regionalnymi posiłkami i bezpłatnymi napojami, a także dużym limitem na bagaż. Podróżujący klasą ekonomiczną mogą spakować do 35 kg, klasą biznes do 40 kg, a pierwszą – do 50 kg bagażu.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie:  www.emirates.com/yoursafety.

Darmowe pokrycie kosztów związanych z zachorowaniem na COVID-19

Klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot: w przypadku rozpoznania COVID-19 podczas podróży przewoźnik pokryje koszty świadczeń medycznych bez dodatkowych opłat ze strony pasażera. Ochrona przysługuje automatycznie pasażerom lecącym liniami Emirates do 31 grudnia 2020 r. i obowiązuje przez 31 dni od momentu przebycia pierwszego odcinka podróży. Dzięki temu pasażerowie skorzystają z dodatkowej ochrony, nawet jeśli po podróży liniami Emirates polecą dalej. Więcej szczegółów: www.emirates.com/COVID19assistance.

Aby uzyskać informacje dotyczące rezerwacji lotów, odwiedź stronę emirates.com, biuro podróży lub lokalne biuro sprzedaży Emirates.

Regulamin

Zimowa promocja Emirates

*Warunki i zasady promocji. Taryfy dotyczą lotu w obie strony, zawierają podatki i opłaty, w zależności od ich dostępności. Promocja jest ważna na podróż między określonymi datami – 1 listopada a 31 grudnia. Po więcej informacji zapraszamy na emirates.com.

Dubai Frame

**Warunki i zasady promocji. Aby skorzystać z oferty, klienci muszą podczas okresu promocji zarezerwować i opłacić w całości bilety Emirates w obie strony, do Dubaju albo innego miasta docelowego, na stronie emirates.com lub za pośrednictwem biura podróży. Loty kwalifikujące się do promocji muszą przypadać na czas jej obowiązywania.

Klienci mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu do The Dubai Frame, okazując swoją kartę pokładową. Nazwisko na karcie pokładowej musi być zgodne z dokumentem tożsamości przedstawionym w dniu zwiedzania atrakcji. Każda kwalifikująca się karta pokładowa uprawnia pasażera do jednego bezpłatnego biletu wstępu, który można odebrać przy bramie Zabeel Park.