Tego lata linie lotnicze Emirates dają swoim klientom kolejne powody by odwiedzić Dubaj i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Wszystko dzięki powrotowi My Emirates Pass, ekskluzywnej karty członkowskiej, która daje podróżnym możliwość zapoznania się z wieloma luksusowymi ofertami i zniżkami na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

 

Podróżujący liniami Emirates do Dubaju lub przez Dubaj od 1 czerwca do 31 sierpnia tego roku mogą skorzystać z szeregu promocji w najpopularniejszych lokalach za okazaniem karty pokładowej* i ważnego dokumentu tożsamości.

Dzięki My Emirates Pass pasażerom przysługują zniżki w ponad 250 miejscach, także w światowej klasy restauracjach. Wyjątkowe przywileje obejmują także szereg zajęć rekreacyjno-wypoczynkowych, w tym wizyty w ekscytujących parkach rozrywki czy luksusowych spa znajdujących się na terenie miasta. Po raz pierwszy do oferty zniżek dodano również wybrane marki modowe i fitness. Wszystkie oferty w ramach My Emirates Pass można zobaczyć tutaj.

Korzystanie z My Emirates Pass to najlepszy sposób zwiedzania Dubaju i reszty Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Dubaj jest jednym z najbardziej dynamicznych miast świata, z dużą różnorodnoścą zajęć, które trafią w każde gusta. Dubaj posiada coraz to nowsze atrakcje i światowej klasy udogodnienia, dając podróżującym możliwość odkrycia miasta na nowo, bez względu na to czy jest to ich pierwsza wizyta, czy któraś z kolei – powiedział  Mohammad Al Hashimi, Vice President, Commercial Products Dubai w Emirates.

W słynącym ze słonecznej pogody przez cały rok, najlepszych centrów handlowych i restauracji, pięknych plaż oraz kultowych budynków Dubaju znajdzie się coś dla całej rodziny. Podróżujący do Dubaju mogą wykorzystać kartę My Emirates Pass, aby zwiedzić najnowsze atrakcje miasta, między innymi warty zobaczenia kompleks Dubai Parks and Resorts, w którym mieszczą się trzy parki rozrywki: Bollywood Parks™ Dubai, MOTIONGATE™ Dubai oraz pierwszy w regionie LEGOLAND® Park i park wodny LEGOLAND® Water Park.

Lotnisko Emirates w Dubaju zapewnia bezpośrednie połączenia do ponad 150 miejsc na terenie 6 kontynentów włączając w to najnowsze loty, które zostaną wprowadzone tego lata – Santiago, Chile i London Stansted. Linie mogą się poszczycić znakomitą obsługą międzynarodowego personelu pokładowego złożonego z przedstawicieli 135 krajów mówiązych w ponad 60 językach. Emirates oferuje wysokiej jakości produkty w dobrej cenie – wśród nich rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes, największe na świecie wbudowane w fotel ekrany, o przekątnej 13,3 cala w klasie ekonomicznej i ponad 3500 kanałów z rozrywką na żądanie w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice Digital Widescreen.

Pasażerowie podróżujący z dziećmi mogą skorzystać z bogatej oferty dla rodzin, począwszy od przyspieszonej procedury wejścia na pokład na wszystkich lotniskach, poprzez specjalne menu i wybór programów dla dzieci w systemie ice, po wyjątkowe zabawki i zestawy podróżnika Lonely Planet Kids na pokładzie. Program lojalnościowy Emirates Skywards przedstawił niedawno rozszerzoną ofertę My Family, która pozwala członkom rodziny zebrać 100% Skywards Miles naliczanych przy okazji lotów Emirates, a następnie zrealizować nagrodę szybciej niż wcześniej.

Szczegółowe informacje dotyczące linii Emirates, w tym rezerwacji biletów i warunków promocją znajdują się na stronie www.emirates.com.

*obowiązują lokalne warunki promocji