Uprzejmie informujemy, że tegoroczna edycja 23. Targów Turystyki i Wypoczynku LATO oraz 7. Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych REGIONALIA, (planowana w dniach 13 – 15 kwietnia 2018 r.) nie odbędzie się z przyczyn niezależnych od organizatora –  MT Targi Polska S.A.

Powodem, dla którego nasze targi nie będą się mogły odbyć w 2018 roku, jest rozwiązanie w trybie natychmiastowym przez właściciela hali przy ulicy Marsa 56C w Warszawie (spółkę Marsa Park II SA) umowy najmu przedmiotowej hali zawartej ze spółką Centrum Targowo – Kongresowe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Z uwagi na wypowiedzenie przez Marsa Park II SA umowy najmu hali, spółka Centrum Targowo-Kongresowe sp. z o.o. wypowiedziała nam umowę podnajmu hali, jaką zawarliśmy z Centrum Targowo-Kongresowe Sp. z o.o. na tegoroczną edycję Targów LATO 2018 oraz REGIONALIA 2018.

W związku z powyższym z przykrością informujemy, że z powodów od nas niezależnych, a mianowicie braku hali, nie jesteśmy w stanie zorganizować Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 2018 oraz Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych REGIONALIA 2018.

Możemy rozmawiać o targach TT Warsaw, które odbędą się w dniach 22-24 listopada 2018 roku w pałacu Kultury i Nauki. Już dzisiaj serdecznie zapraszam do udziału w targach.