W sobotę o godz. 17.00 w wyjątkowych okolicznościach postindustrialnej zabudowy, w samym sercu Parku Praskiego, gdzie już niebawem rozpocznie się budowa nowoczesnego centrum kulturalno-gastronomicznego, po raz pierwszy odbędzie się plenerowa aukcja sztuki.

Organizatorem aukcji jest praska galeria sztuki – Pragaleria, która koncertuje się na szeroko pojętej sztuce współczesnej, ze szczególnym uwzględnieniem grafiki.

Posesja, na której odbędzie się Wakacyjna Aukcja Sztuki Młodej zaaranżowany został jako weekendowy market kulinarny oraz miejsce wypoczynku dla Warszawiaków, ale już po wakacjach zacznie zmieniać swoje oblicze na rzecz nowoczesnego centrum kulturalno-gastronomicznego zatopionego w parkowej zielni. Wydarzenie, które czeka nas w tę sobotę to tylko przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po tym miejscu. Ratuszowa już w niedalekiej przyszłości organizować będzie liczne eventy na świeżym powietrzu, wernisaże sztuki, wystawy, warsztaty kulinarne, a także we współpracy z Dzielnicą Praga–Północ koncerty w sąsiadującej z planowanym centrum słynnej muszli koncertowej.

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy w dniu aukcji, tj. 14.07. w godzinach 12 – 17 na Ratuszową 6.

 

Obrazy można też obejrzeć na stronie: www.pragaleria.pl

Nass profil na FB: https://www.facebook.com/ratuszowa6

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/2124061407840913