Ryanair, linia lotnicza nr 1 w Polsce, dziś (25 września) ogłosiła nową trasę z Poznania do Rzymu na lato 2019. Nowe połączenie będzie realizowane od kwietnia 2019 roku i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira na sezon letni.

Polscy pasażerowie oraz turyści mogą korzystać z jeszcze niższych cen lotów, a także w ramach programu „Always Getting Better” dodatkowych udogodnień:

  • Obniżona opłata za bagaż rejestrowany

                – 120 zł za 25kg

                – 38 zł za 10kg

  • Ryanair Rooms i zwrot 10% wartości do wykorzystania na loty Ryanair
  • Ryanair Transfers – jeszczy większy wybór transferów realizowanych przy współpracy z Car Trawler
  • Obietnica punktualności – 90% naszych lotów będzie na czas

 

Olga Pawlonka, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w krajach Europy środkowo-wschodniej i na Bałkanach powiedziała:

“Cieszymy się mogąc ogłosić kolejną nową trasę z Poznania na lato 2019. Do ogłoszonych wcześniej nowości z Poznania do Cork, Sztokholmu oraz Kijowa, dołącza teraz Rzym. Połączenie będzie realizowane od kwietnia 2019 roku i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira na sezon letni. Ryanair zaoferuje w Poznaniu 17 tras i obsłuży 720.000 pasażerów.

Z okazji ogłoszenia nowej trasy wprowadzamy wyprzedaż lotów z Poznania na październik oraz listopad w cenie 65 zł. Rezerwacji biletów w promocyjnych cenach można dokonać na stronie www.Ryanair.com jedynie do czwartku (27 września). Aby zdążyć najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz”.