Magazyn „All Inclusive” (www.all-inclusive.com.pl), Camera di Commercio e dell’Industria Italiana in Polonia (CCIIP) i ENIT – Agenzia Nazionale di Turismo – gorąco zapraszają na zdecydowanie największe międzynarodowe wydarzenie branży turystycznej w Polsce w dobie pandemii w 2020 r. – I Polsko-Włoski Workshop Turystyczny B2B BUY ITALY. W tym momencie, stan na dzień 06.11.2020 r., zgłoszonych jest łącznie ponad 150 osób: 92Uczestników z Polski i 59 Przedstawicieli branży turystycznej z Italii (lista włoskich Uczestników – Active i Luxury – w załączniku).

Już od 2 listopada można umawiać spotkania w ramach workshopu. Gorąco zapraszamy do zapełniania swoich kalendarzy!

Instrukcję na jakich zasadach działają targi B2B BUY ITALY można znaleźć w tym krótkim filmie instruktażowym:

https://youtu.be/8PqBmOkD_tc

Z kolei instrukcję, jak przyjmować zaproszenia na spotkania, jak prosić o nie i jak je akceptować znajdziecie w załączonym PDF-ie.

 Proszę, sprawdzajcie uważnie i na bieżąco swoje skrzynki e-mailowe i akceptujcie propozycje spotkań ze strony włoskiej, gdyż obecnie dość wiele spotkań czeka na Wasze akceptacje.  

Z góry Wam za to dziękuję.

Dla tych, co jeszcze nie zdążyli się zarejestrować, poniżej raz jeszcze link do rejestracji na I Polsko-Włoski Workshop Turystyczny B2B BUY ITALY:
https://live.eventtia.com/en/buyitaly

Proszę Was też, żebyście uważali bardzo na siebie i swoich najbliższych w tych ciężkich czasach pandemii. Wiem coś o tym, bo właśnie mój Ojciec jest od soboty w stanie krytycznym w szpitalu, a Mama i Siostra przechodzą dość ciężko koronawirusa.

Spotkajmy się wszyscy zdrowi i bezpieczni na I Polsko-Włoskim Workshopie Turystycznym B2B BUY ITALY! Uważajcie na siebie, proszę!