Z przyjemnością przedstawiamy trzy nowe atrakcje Dubaju.

 

Dubai Garden Glow

Gdzie można znaleźć lodowe rzeźby, dinozaury, świetlne tunele, a wszystko w jednym miejscu? Tak, w Dubaju, a dokładniej w Dubai Garden Glow. Wypełniony milionami świateł Dubai Garden Glow to miejsce idealne dla całej rodziny, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Park Dinozaurów, z ponad 100 dinozaurami, edukuje i bawi głównie dzieci, natomiast Ice Park, w którym znajduje się 25 wspaniałych lodowych rzeźb, budzi zachwyt wszystkich odwiedzających.

http://app.getresponse.com/click.html?x=a62b&lc=BI4jqC&mc=It&s=Laq5xe&u=BRgpl&y=y&

 

Cityland Mall

Centrum handlowe Cityland Mall to pierwsze na świecie „inspirowane naturą” centrum handlowe, które otworzy się w Dubaju. Aktualnie trwają tam prace wykończeniowe. Otwarcie centrum handlowego zaplanowane jest na czwarty kwartał 2018 r.

http://app.getresponse.com/click.html?x=a62b&lc=BI4jgb&mc=It&s=Laq5xe&u=BRgpl&y=c&

 

VR Park w The Dubai Mall

W The Dubai Mall powstało nowe centrum gier wirtualnych o nazwie VR Park. Czeka tam na odwiedzających ponad 20 różnych scenariuszy wirtualnej rzeczywistości, w tym oryginalny wątek z The Walking Dead. Ale nie chodzi tylko o to, co widzi się po założeniu zestawu słuchawkowego; każdy centymetr tego miejsca został zaprojektowany tak aby zanurzyć gracza w świecie akcji.

http://app.getresponse.com/click.html?x=a62b&lc=BI4jDv&mc=It&s=Laq5xe&u=BRgpl&y=O&