J.W. Construction Holding SA otwiera aparthotel Varsovia Apartamenty Kasprzaka. Obiekt znajduje się w sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej dzielnicy Wola, w bezpośrednim sąsiedztwie biznesowego zagłębia stolicy. Łączy w sobie wygodę hotelu, standard luksusowych apartamentów oraz atmosferę domu.

Varsovia Apartamenty Kasprzaka to nowoczesny projekt, zrealizowany przez spółkę J.W. Construction Holding SA, która jest pionierem na stołecznym rynku w obszarze budowania i zarządzania obiektami z apartamentami na wynajem.

To drugi obiekt, który wchodzi w skład sieci Varsovia Apartamenty. Pierwszy powstał w Al. Jerozolimskich 216 i z sukcesem funkcjonuje już od ponad roku.

Po bardzo udanym starcie naszego pierwszego obiektu – Varsovia Apartamenty Jerozolimskie – wiedzieliśmy, że idziemy w dobrym kierunku. Przeczucia nas nie zawiodły. Otworzyliśmy drugi obiekt, który już w pierwszych tygodniach działalności osiągnął bardzo dobre obłożenie. Jestem przekonany, że Varsovia Apartamenty Kasprzaka spełni oczekiwania wszystkich osób odwiedzających Warszawę zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych – mówi Radosław Majdan, Dyrektor sieci Varsovia Apartamenty.

W Varsovia Apartamenty Kasprzaka znajduje się 311 apartamentów w czterech typach: Standard, Superior, Junior Suite i Executive. Każdy apartament posiada salon z aneksem kuchennym, klimatyzację, lodówkę, telewizor, sofę z funkcją rozkładanego łóżka typu king-size oraz balkon.  Junior Suite oraz Executive posiadają również jedno lub dwie oddzielne sypialnie. Przestrzeń jest podzielona na część dzienną i nocną. Powierzchnia apartamentów wynosi od 21 do 65 m2, a więc więcej niż tradycyjny pokój hotelowy.

Mieszkańcy mają do dyspozycji całodobową recepcję, lobby oraz wkrótce również restaurację First Floor, w której serwowany będzie bufet śniadaniowy, codzienna oferta lunchowa oraz wykwintne potrawy z karty.

 

 

Varsovia Apartamenty – nowa jakość na hotelowej mapie Warszawy

Nowoczesna bryła budynku zmieniła wygląd tej części warszawskiej Woli. Przeszklona elewacja, elegancki wystrój lobby oraz przestronnych, w pełni wyposażonych apartamentów wpłynęły na zwiększenie poziomu oferowanej jakości hotelarskiej w Warszawie.

 

 

Zalety apartamentów na wynajem w Varsovia Apartamenty Kasprzaka

Apartamenty można wynająć na pojedyncze doby, jak tradycyjny pokój hotelowy, ale także na dłuższe, kilkutygodniowe pobyty. Ceny za wynajem apartamentu w Varsovia Apartamenty Kasprzaka są konkurencyjne w porównaniu do cen najmu mieszkań w stolicy. W dodatku nie ma konieczności wpłacania kaucji. Jeżeli czas podróży służbowej nagle wydłuży się, to bez problemu można przedłużyć okres wynajmu apartamentu – nawet o jedną dobę. Z ofertą cenową wynajmu apartamentów można zapoznać się na stronie www.varsoviaapartamenty.pl.

Atrakcyjna lokalizacja

Apartamenty Varsovia Kasprzaka zlokalizowane są w sercu warszawskiej Woli (ul. M. Kasprzaka 31), w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym – blisko centrum stolicy oraz rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej. W pobliżu znajdują się: przystanki SKM, tramwajowe i autobusowe oraz stacja metra Rondo Daszyńskiego.