Podróż dookoła świata w jeden dzień jest możliwa. Już 5 października biuro podróży Albatros Travel zaprasza na specjalne wydarzenie z okazji pierwszej rocznicy otwarcia biura w Polsce.

Gdy trzydzieści lat temu Søren Rasmussen otwierał w Kopenhadze swoje biuro podróży, nie mógł się spodziewać, że rodzinna firma rozrośnie się do dzisiejszych imponujących rozmiarów. Albatros Travel stało się największym operatorem podróży w Skandynawii z ponad 250 pracownikami dbającymi o niezapomniane wrażenia na całym świecie. Od października 2017 roku z bogatej oferty wycieczek mogą łatwo korzystać także polscy turyści. A jest z czego.

Od Malediwów po Antarktydę

Albatros Travel dzięki własnej flocie 5 statków oceanicznych, unikalnej sieci partnerskich i własnych hoteli oraz obozów safari oferuje podróże na każdy z siedmiu kontynentów. Od rajskich plaży Malediwów, przez destylarnię whiskey Jack Daniel’s w amerykańskim Nashville, po skutą lodem Antarktydę – nawet w najodleglejszym zakątku Ziemi na podróżników czekają doświadczeni przewodnicy, komfortowy nocleg i potężna dawka emocji. Wycieczki są organizowane w małych grupach, co zapewnia jak najbliższy kontakt z lokalną przyrodą i kulturą.

W każdym z odwiedzanych miejsc Albatros Travel kieruje się zasadami odpowiedzialnej turystyki, angażując się w działania ukierunkowane na ochronę zagrożonych gatunków zwierząt, projekty w zakresie ochrony przyrody oraz inicjatywy humanitarne.

Cały dzień podróży

Z okazji pierwszej rocznicy otwarcia biura w Polsce Albatros Travel zaprasza w piątek 5 października na wspólne świętowanie przy lampce szampana połączone z niecodziennym wydarzeniem. Doświadczeni piloci biura przez cały dzień będą się dzielić swoją bogatą wiedzą na temat historii i kultury krajów, do których zabiera swoich gości Albatros Travel. Od godziny 9 w siedzibie biura można uzyskać pomoc i porady, jak przygotować się na podróż swojego życia. Przewidziane są również atrakcyjne rabaty na aktualną ofertę wycieczek.

 

Harmonogram prezentacji:

11:00 – RPA i Dubaj

12:00 – USA

13:00 – Chiny

14:00 – Tajlandia, Kambodża, Wietnam

15:00 – Indie

16:00 – Kolumbia i Kostaryka

17:00 – Rosja

 

I rocznica biura Albatros Travel w Polsce

piątek, 5.10, godz. 9-19

ul. Marszałkowska 74, Warszawa

https://www.facebook.com/events/1919749561663331/