Bliska odległość, atrakcyjne oferty, smaczna kuchnia, nowoczesne hotele – to tylko niektóre z zalet wyjazdu nad polskie morze. Coraz częściej wybieramy Bałtyk jako kierunek podróży na długi urlop lub majówkę. Cenimy polskie morze w sezonie ale i poza nim. Sprawdź mega oferty, które przygotował Lidl Podróże – tylko do końca tego weekendu zarezerwuj swój wymarzony wyjazd w super cenie!  

 

Chociaż sezon wakacyjny wydaje się być odległą perspektywą, nadmorskie kurorty już przygotowują się na przyjęcie gości. Bałtyk przypomina o sobie, nie tylko we wspomnieniach z minionego wypoczynku ale także w ramach nowych ofert wyjazdów na najbliższe miesiące. Coraz częściej podróżujemy poza sezonem, dlatego już teraz warto zwrócić uwagę na pojawiające się propozycje. Z tą myślą Lidl przygotował mega oferty nad polskie morze z uwzględnieniem ponad 40 hoteli. Tylko do końca tego weekendu wielkie promocje, a w tym:

 

Świnoujście

 

Nadmorski kurort od lat przyciąga turystów pięknymi, szerokimi plażami oraz licznymi atrakcjami. Być może 5-gwiazdkowy Hotel Radisson Blue Resort będzie wartą uwagi lokalizacją. Ten luksusowy obiekt oferuje centrum SPA, położony na dachu basen wraz jacuzzi, aquapark, luksusowe pokoje oraz co najistotniejsze jest położony w odległości 50 m od plaży. Lidl Podróże oferuje 7-dniową wycieczkę do tego obiektu w cenie od 959 zł/ osobę (turnusy od lutego).

 

Kołobrzeg

 

Inną nadmorską miejscowością, którą każdy wielbiciel morza powinien znać jest Kołobrzeg. To właśnie tutaj, w uzdrowiskowej części miasta, położony jest luksusowy 5-gwiazdkowy hotel Marine & Ultra Marine. W ramach oferty Lidl Podróże możesz wybrać się właśnie do tego obiektu już od 799 zł/ osobę. Cena obejmuje: 7 noclegów w pokoju wybranego typu, śniadania w formie bufetu, nieograniczony dostęp do SPA (basen rekreacyjny, sauna sucha, łaźnia parowa, łaźnia aromatyczna, grota śnieżna, grota wodna, całoroczne jacuzzi zewnętrzne, tepidarium) oraz sala fitness i siłownia (turnusy od końca stycznia).

 

Międzyzdroje

 

Postaw na naturę: bursztynowe wybrzeże oraz sąsiedztwo Wolińskigo Parku Narodowego. Takimi walorami mogą poszczycić się Międzyzdroje. Dodatkowo postaw na komfortowe zakwaterowanie np. w 4-gwiazdkowym hotelu Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje. Lidl Podróże proponuje 7-dniowy wyjazd do tego obiektu w cenie już od 849 zł/ osobę. Cena uwzględnia śniadania w formie bufetu, pokoje z widokiem na morze, basen oraz saunę (turnusy od końca stycznia).

 

Zatem czas wyruszyć w drogę, nad polskie morze. Po te i wiele innych atrakcyjnych ofert podróży wejdź na stronę www.lidl-podroze.pl lub skorzystaj z katalogów dostępnych w sklepach Lidl. Tylko w ten weekend na klientów czekają specjalne promocje. Nie czekaj, dobij szybko do brzegu!