ROK NIELIMITOWANYCH PODRÓŻY Z WIZZ – WĘGIERSKA DRUŻYNA ZDOBYŁA GŁÓWNĄ NAGRODĘ

Wizz Air, jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych w Europie i największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosił zwycięzców drugiej edycji WIZZ Youth Challenge. W międzynarodowym konkursie organizowanym przez WIZZ, w zadaniach wyznaczonych przez linię, studenci prezentowali swoje umiejętności oraz pomysły na innowacyjne, kreatywne rozwiązania w biznesie.

W organizowanych w Budapeszcie w dniach 9-10 maja półfinale i finale, wzięły udział 24 najlepsze drużyny. Przedstawiły one swoje projekty jury złożonemu z zaproszonych ekspertów oraz kadry zarządzającej Wizz Air. W sumie, do konkursu zgłosiły się zespoły z ponad 170 uniwersytetów z 31 krajów. Wpłynęło ponad 200 prac.

Zwycięzcami drugiej edycji WIZZ Youth Challenge została drużyna Take Off z Węgier, zdobywając w nagrodę rok nielimitowanych podróży z siatki WIZZ. W finałowej ósemce znalazły się również zespoły z Danii, Wielkiej Brytanii, Izraela, Słowenii i Ukrainy.

“Kiedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o WIZZ Youth Challenge, od razu wiedzieliśmy, że to dla nas doskonała szansa, której nie możemy zmarnować. Z radością zaangażowaliśmy się w ten projekt. To była wielka przyjemność spotkać tak wiele inspirujących i twórczych osób z innych drużyn oraz dostać wartościowy feedback ze strony specjalistów z Wizz Air. Nie możemy doczekać się podróży z WIZZ. Liczymy też na to, że nasza współpraca w przyszłości się rozwinie”, podkreślali zwycięzcy, członkowie drużyny TakeOff z Węgier.