Wizz Tours, portal należący do Wizz Tours Kft zarejestrowany na Węgrzech, to biuro podróży oferujące najlepsze pakiety wakacyjne. Wizz Tours proponuje szeroki wybór pakietów zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych jak i turystycznych. W ofercie znajduje się wiele możliwości wyjazdów typu city-break oraz popularnych kierunków na spędzenie letnich i zimowych wakacji

 

Nigdy nie jest za wcześnie, by zacząć planować wymarzone wakacje w 2018. Wizz Tours wprowadza dziś promocję oferując 75 Euro zniżki. Trwa wyjątkowa promocja Wizz Tours na minimum 7-dniowe podróże między 13 stycznia a 30 września 2018 roku.

 

Jako świetny prezent noworoczny, Wizz Tours przedstawia promocję ze specjalnym kodem rabatowym „WTSALE75” oferującą zniżkę 75 Euro na każdą rezerwację obejmującą minimum 7 noclegów, dokonaną przed 16 stycznia 2018.

 

Nie zwlekaj z wyborem destynacji na wakacyjny wyjazd! Bez względu na to jaki kierunek wybierzesz, będziesz cieszyć się niezapomnianymi wspomnieniami.

 

Zarezerwuj pakiet Wizz Tours na wizztours.com i zwiedzaj świata!Skorzystaj z okazji, zainspiruj się i wybierz między takimi ekscytującymi miejscami jak:

 

Agadir, Alghero, Bari, Dubaj, Ejlat, Nicea, Santander, Wyspy Kanaryjskie i wiele innych.W minionych 12 miesiącach dokonano 30 000 rezerwacji, a z oferty Wizz Tours skorzystało około 65 000 pasażerów. Istvan Csanalosi, dyrektor generalny Wizz Tours, poinformował, że najchętniej rezerwowane destynacje z Polski to Dubaj, Reykjawik, Rzym, Malta, Agadir, Cypr i Wyspy Kanaryjskie

 

Istvan Csanalosi, Dyrektor Generalny Wizz Tours powiedział:

 

“Miniony rok z pewnością możemy zaliczyć do udanych. Obserwujemy stały wzrost, zwłaszcza w Polsce. To dowód na to, że oferta Wizz Tours spełnia potrzeby i oczekiwania podróżujących. Oczywiście znaczącą rolę odgrywa zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz fakt, iż nasza spółka macierzysta (Wizz Air) stale i dynamicznie rozwija siatkę połączeń z Polski. Nasza najnowsza promocja to wyjątkowa okazja dla naszych klientów, aby na początku roku zaplanować wakacje w bardzo korzystnej cenie. Nasza oferta atrakcyjnych cenowo pakietów pomoże podróżującym entuzjastom w zorganizowaniu doskonałych wakacji. Z przyjemnością ogłaszamy nowe letnie wyprzedaże, które dają naszym klientom jeszcze więcej okazji do zaoszczędzenia”