P1050283

14 kwietnia w warszawskim hotelu Mercure Grand odbyła się już piętnasta edycja cyklicznych warsztatów branży MICE pod nazwą Meet The Bidder, organizowanych przez firmę Travel Bidder. Organizatorzy zebrali w jednym miejscu ekspertów branży MICE z całego świata. Polskich klientów odwiedziły tym razem biura DMC, hotele, centra konferencyjne i kongresowe, a także biura promocji z takich miejsc jak Islandia, Austria (z silnym naciskiem na piękny Salzburg i Tyrol!), hiszpańska Marbella, Maroko, Botswana, Kenia, RPA, Mozambik, Namibia, Tanzania, Zambia, Zimbabwe, Tajlandia, Wietnam, Chiny/Hongkong, Malezja/Singapur, Birma, Indonezja, Kambodża, Laos Mauritius, Reunion, Dominikana, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Seszele.


Wśród zaproszonych gości znaleźli się organizatorzy wyjazdów incentive, luxury travel, a takżeeventów w Polsce i za granicą, którzy przybyli po dużą dawkę wiedzy i międzynarodowych kontaktów, zgodnie twierdząc, że warto było wyjść z biura, by wziąć udział w takich spotkaniach.


Dodatkową atrakcją była specjalna nagroda dla szczęśliwego uczestnika warsztatów, który poleci do Andaluzji i spędzi kilka nocy w pięciogwiazdkowym hotelu z widokiem na morze!


Goście warsztatów mogli spotkać się osobiście z usługodawcami, dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń kosztów rezygnacji oraz skrócenia wyjazdu, praw pasażerów linii lotniczych,odszkodowań za odwołane lub opóźnione loty czy realizacji dla grup incentive w najciekawszych destynacjach.


Warsztaty Meet The Bidder odbywają się kilka razy w roku. Następne wydarzenie z tego cyklu będzie wyjątkowe. Edycja Meet The Bidder: 2nd Convention Bureaux Summit odbędzie się 23 czerwca w Warszawie i dostarczy kolejnych cennych informacji dla organizatorów z rynku polskiego. Zapraszamy serdecznie!

Dlaczego warto uczestniczyć w wydarzeniach Meet the Bidder? :

  • Poświęć zaledwie kilka godzin na spotkania b2b, a zyskasz wiedzę, której zdobywanie zajęłoby o wiele więcej czasu!
  • Spotykaj się twarzą w twarz z kontrahentami, poznając ich osobiście – przekonasz się od razu, czy dany partner jest odpowiedni dla Ciebie
  • Zyskaj kontakty do profesjonalnych podwykonawców, nie tracąc godzin na wyszukiwanie kontrahentów w sieci
  • Skorzystaj z okazji do zawodowego samodoskonalenia, zdobywając cenną wiedzę i kontakty podczas spotkań b2b
  • Chcesz odwiedzić daną destynację lub zrobić inspekcję hotelu, zanim zaoferujesz go klientowi? Weź udział w spotkaniach i wygraj pobyt ufundowany przez naszych zagranicznych wystawców!