8,000,000 PASAŻERÓW RYANAIR W KRAKOWIE
RYANAIR NR 1 W POLSCE
Ryanair,  linia lotnicza nr 1 w Polsce, ogłosiła dziś (21. maja), że od 2005 roku przewiozła 8,000,000 pasażerów z / do Krakowa. Polscy pasażerowie wybierają gwarantowane najtańsze ceny połączeń, najlepszą punktualność i najmniej statystycznie zagubionych bagaży.

Joanna Sroga była 8 milionowym pasażerem Ryanair w Krakowie. Pani Joanna podróżowała z Krakowa do Brukseli z mężem Ryszardem do wnuczki na komunię.
Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycje lidera na rynku. Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 29 wspaniałych połączeń z Krakowa, w tym nowe połączenie krajowe do Gdańska, które zacznie operować 1 lipca.

Katarzyna Gaborec z Ryanair, powiedziała:
 “Ryanair jest liderem na rynku polskim i nieustannie poszerza oferę. Od 2005 roku przewieźliśmy ponad 8  milionów pasażerów z / do Krakowa. Jesteśmy zadowoleni z rosnącego ruchu pasażerskiego w Krakowie i liczymy na dalszy dynamiczny rozwój. W czasach recesji liczba pasażerów Ryanair wzrasta z miesiąca na miesiąc, gdyż konsumenci chcą jak najwięcej oszczędzić, korzystając z najniższych cen połączeń w porównaniu z ofertą innych przewoźników. Obecnie Ryanair oferuje 29 połączeń z Kraków Airport, a od 1 lipca wystartuje pierwsze połączenie krajowe do Gdańska.”