Jak co roku międzynarodowy portal rezerwacyjny TripAdvisor nagrodził hotele z najwyższymi ocenami od Gości. Aż 6 obiektów Qubus Hotel znalazło się wśród laureatów certyfikacji.
Ten największy na świecie portal turystyczny, co roku nadaje najlepszym hotelom Certyfikat Doskonałości. W elitarnym gronie znajdują się tylko obiekty, których średnia ocen od Gości jest na poziomie co najmniej 4 z 5 gwiazdek. Certyfikaty Doskonałości są zatem przyznawane na podstawie obiektywnej oceny samych Gości.

W tym roku TripAdvisor nagrodził tym prestiżowym certyfikatem, aż 6 obiektów sieci Qubus Hotel: Qubus Hotel Gdańsk, Qubus Hotel Bielsko-Biała, Qubus Hotel Kielce, Qubus Hotel Wrocław, Qubus Hotel Kraków, Qubus Hotel Prestige Katowice.
Sami Goście zostawili na temat tych 6 hoteli 1349 opinii. Średnia z tych ocen to aż 90%. Oznacza to, że Goście widzą i doceniają wysoką jakość w sieci Qubus Hotel.
– Jesteśmy najmłodszym obiektem w sieci i tym bardziej cieszymy się, że nasza pozycja na rynku hotelarskim rośnie z dnia na dzień. Ten certyfikat jest dla nas dowodem na to, że nasza praca i profesjonalizm są doceniane i ważne dla Gości hotelowych. To ich doświadczenia i zdanie są dla nas najcenniejsze, a opinia ma znaczący wpływ na podejmowane przez nas działania – mówi Jacek Bijak Dyrektor Qubus Hotel Bielsko Biała.
Rynek hotelarski w Polsce rośnie, a co za tym idzie wzrasta także ilość ofert opartych na podobnych poziomach cenowych. Dlatego już od dłuższego czasu, to nie cena jest najważniejszym i jedynym wyznacznikiem dla Gościa. Coraz bardziej liczą się elementy pozacenowe takie jak: wysoka jakość, lokalizacja, dobre śniadanie, czy dodatkowe atrakcje.
– Nasz hotel jest jednym z najchętniej wybieranych przez Gości obiektów w Krakowie. Do ich dyspozycji oddajemy nie tylko komfortowe pokoje, ale także elegancką restaurację, włoską paninotekę, jazz klub Mile Stone, strefę wellness z basenem, jacuzzi, saunami i siłownią. Dodatkową i jedyną w swoim rodzaju atrakcją jest też hotelowa Q-łódka, która zabiera naszych Gości na rejsy po Wiśle. Odwiedzający nasz hotel mogą też wypożyczyć u nas rowery na przejażdżki po Krakowie. Wszystkie te elementy wpływają na dobre samopoczucie Gości hotelowych, którzy z pewnością nie nudzą się w naszym obiekcie – mówi Jarosław Gbyl Dyrektor Qubus Hotel Kraków.
Opinia na temat Qubus Hotel Gdańsk: Polecam ten hotel z bardzo przestronne i nowoczesne pokoje. Doskonała lokalizacja, blisko centrum i głównych atrakcji turystycznych. Personel był przyjazny i pomocny. Mieliśmy bardzo przyjemny pobyt w tym hotelu i na pewno rozważymy pobyt tutaj ponownie.
Opinia na temat Qubus Hotel Prestige Katowice: Muszę bardzo pochwalić, parę rzeczy: lokalizacja, wszędzie blisko łatwy wyjazd na obwodnicę miasta. Bardzo blisko dworzec PKP. Na dole galeria, sklepy, blisko apteka. Ciche pokoje i co najważniejsze bardzo czysto!!! Bardzo dobre śniadania.     
Qubus Hotel funkcjonuje na rynku hotelarskim w Polsce już 17 lat. W skład sieci wchodzi 14 wysokiej jakości hoteli klasy biznes  3 i 4 gwiazdkowych.