Od 1 października br. każdy z nas będzie mógł przenieść się do zaczarowanego świata Alicji z Krainy Czarów. Ibis Styles Wrocław Centrum umiejscowiony w samym centrum miasta, blisko dworca kolejowego oraz rynku, otworzy drzwi do bajkowej krainy, gdzie surrealizm miesza się codziennością.

Nowoczesny wygląd hotelu idealnie łączy się z jego designem, który zaskoczy wszystkich gości – nawet tak wymagających jak Królowa Kier.

   

ibis Styles Wrocław Centrum – jak z bajki

Dewizą marki ibis Styles jest połączenie unikalnego designu z nowoczesnością, prostotą
i komfortem. Tym razem, inspiracje sięgnęły jednak dalej niż kiedykolwiek wcześniej – do Krainy Czarów. W szklanej fasadzie hotelu, jak w zwierciadle odbija się centrum Wrocławia. Ibis Styles Wrocław Centrum dysponuje 133 kolorowymi pokojami, w tym m.in. 9 apartamentami rodzinnymi, wyposażonymi w wygodne łóżka SweetBed™ by ibis Styles. Sieć oferuje swoim gościom również pełen pakiet udogodnień – śniadania oraz szybki Internet są zawsze wliczone w cenę.

Zaczarowany design
W bajkowym świecie ibis Styles Wrocław Centrum pomyślano o każdym elemencie wystroju – kolorze ścian czy specjalnie zaprojektowanych meblach. Nawet podczas posiłków goście będą mogli poczuć się jak w świecie na opak, gdyż wnętrze restauracji urozmaicają zawieszone pod sufitem stoły. Wizerunek zaczytanej Alicji, zdobiący pokojowe wnętrza, zachęci każdego do pogrążenia się
w lekturze i oddalenia od codzienności. Natomiast biurka z nogą w kształcie klucza i ściany pełne luster zachęcają do odkrywania kolejnych hotelowych tajemnic. Dotarcie do Krainy Czarów przygotowanej przez hotel będzie zdecydowanie prostsze niż podróż Alicji w bajce Lewisa Carrolla – obiekt mieści się w odległości zaledwie 100 metrów od Dworca PKP i 10 kilometrów od lotniska. Tę bliskość docenią szczególnie goście udający się w celach biznesowych. Będą oni mogli skorzystać z największej
w centrum Wrocławia sali konferencyjnej o pow. 450m2 oraz siedmiu mniejszych o metrażu
od 26 do 78m2.

Wrocław – miasto magii

Bliska odległość Rynku (1,5 km) sprawia, że ibis Styles Centrum Wrocław jest idealnym miejscem do rozpoczęcia zwiedzania miasta. A to skrywa w sobie wiele tajemnic. Przede wszystkim, Wrocław jest jedynym miastem w Polsce zamieszkałym przez krasnale. Nikt nie wie ile dokładnie ich jest. Szacuje się, że w stolicy Dolnego Śląska można znaleźć już ponad setkę figurek z brązu, które znajdują się
w najważniejszych punktach miasta. Podobno, pojawiły się w latach 80. i jak na razie nie mają zamiaru się stąd wyprowadzać. Inną wrocławską atrakcją jest Most Tumski, nazywany inaczej Mostem Zakochanych. To na nim pary, wierząc, że scali to ich miłość na zawsze, zawieszają kłódki na znak swojego uczucia. Z kolei liczne zabytki, w tym słynna Panorama Racławicka, czy ulica Stare Jatki, przeniosą turystów w odległe czasy – a warto pamiętać, że Wrocław to miasto z ponad 1000-letnią historią! Ponadto, w 2016 roku zostanie ono Europejską Stolicą Kultury, a wiadomo, że nie ma magii potężniejszej od sztuki.

 

ibis Styles

ibis Styles to marka hoteli ekonomicznych o wyjątkowych osobowościach i stylach, należąca do Accor, największego światowego operatora hotelowego, obecnego w 92 krajach, z siecią ponad 3 500 hoteli i 160 000 pracowników. Hotele te charakteryzują się różnorodnymi stylami i wszystkie oferują prostotę, komfort, jakość i atmosferę wspólnoty. Zlokalizowane
w centrach miast lub w ich pobliżu, wszystkie obiekty posiadają wyjątkowy, modny, relaksujący i zabawny wystrój. Marka wyróżnia się swoim pakietem „all inclusive”, w którego skład wchodzą: pokój, śniadanie w formie nieograniczonego bufetu, dostęp do szybkiego Internetu Wi-Fi i cała gama dodatkowych udogodnień. Obecnie sieć obejmuje 233 hotele w 21 krajach.

 

Więcej informacji na ibis.com

Grupa Hotelowa Orbis to największa sieć hoteli w Polsce, oferująca ponad 11 600 pokoi w 62 obiektach zlokalizowanych w 30 miastach w Polsce oraz w 5 hotelach w Krajach Bałtyckich. Hotele działają pod markami Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles i ibis budget, a także Orbis Hotels. Rozpoznawalne na świecie marki gwarantują jakość usług o zróżnicowanym standardzie od luksusowych hoteli 5-gwiazdkowych po ekonomiczne 1-gwiazdkowe.
 
Strategicznym inwestorem Orbisu jest Accor, wiodący na świecie operator hotelowy, który oferuje swoim gościom oraz partnerom biznesowym wiedzę oraz doświadczenie operatora hoteli i franczyzodawcy (HotelServices), a także właściciela hoteli i inwestora (HotelInvest). Celem ich działania jest zapewnienie długoterminowego i harmonijnego rozwoju Grupy Accor w interesie jej interesariuszy.  
Accor oferuje swoje usługi biznesmenom i turystom w 92 krajach, w których dysponuje 3 600 hotelami z 460 000 pokoi. Szerokie portfolio marek hotelowych gwarantuje zróżnicowaną ofertę – od luksusowych hoteli Sofitel, Pullman, MGallery oraz Grand Mercure, przez hotele średniej kategorii pod marką Novotel, Suite Novotel, Mercure oraz Adagio aż po hotele ekonomiczne: ibis, ibis Styles, ibis budget oraz hotelF1. Grupa Accor stworzyła efektywny system narzędzi cyfrowych, do których należą – portal rezerwacyjny  accorhotels.com, strony internetowe poszczególnych marek hotelowych oraz program lojalnościowy Le Club Accorhotels.
Accor, jako wiodąca na świecie szkoła hotelarstwa, jest zaangażowany w rozwój talentów swoich 170 000 pracowników hoteli, działających pod markami Accor. Są oni, na co dzień ambasadorami kultury obsługi oraz innowacyjności, które zapewniają rozwój Grupy w okresie ponad 45 lat jej istnienia.

 

Śledź aktualności:                          Rezerwuj pokoje:
 @accor | www.accor.com                     www.accorhotels.com