Międzynarodowe forum gospodarcze – Baltic Business Forum – zainaugurują 13 października br. Aleksander Kwaśniewski, były prezydent RP oraz Janusz Piechociński, Wicepremier i Minister Gospodarki.

W ciągu trzech dni hotel INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu będzie gościł około 300 uczestników konferencji. Baltic Business Forum, to jedno z ważniejszych wydarzeń gospodarczych w Polsce.

Już po raz trzeci uczestnicy forum zagoszczą w nowoczesnych wnętrzach świnoujskiego hotelu. – Przestronne, komfortowo wyposażone sale oraz doskonała obsługa jest dla nas najważniejsza przy organizacji wydarzenia tak wysokiej rangi. Dlatego także w tym roku wybraliśmy hotel INTERFERIE Medical SPA**** – podkreśla Łukasz Piechota, dyrektor Baltic Business Forum.  
Do dyspozycji gości oddano centrum konferencyjne, czyli 7 sal o łącznej powierzchni 712 m2, w których będą odbywać się dyskusje panelowe, spotkania w vip room’ach oraz sale do kameralnych rozmów i wywiadów dla prasy.

Honorowym gościem tegorocznej edycji Baltic Business Forum jest Republika Kazachstanu. Z tej okazji w menu szykowanym na poniedziałkową uroczystą galę pojawią się dania inspirowane tradycyjnymi kazachskimi potrawami. -INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu to miejsce idealne do organizacji ważnych wydarzeń gospodarczych czy kulturalnych. Potwierdzeniem tego jest nie tylko duże doświadczenie oraz profesjonalne podejście personelu, ale przede wszystkim wyjątkowe cechy obiektu, takie jak komfortowe pokoje, bogata oferta Wellness&SPA i nowoczesne zaplecze konferencyjne. Wysoka jakość świadczonych usług sprawiła, iż w 2013 roku otrzymaliśmy dwie nagrody – tytuł Hotel Roku w kategorii SPA plebiscytu organizowanego m.in. przez HRS Poland i tytuł najlepszego SPA dla kobiet w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. W tym roku uzyskaliśmy także rekomendację miesięcznika Forbes – mówi Cezary Pacamaj, Wiceprezes Zarządu INTERFERIE Medical SPA Sp. z o.o., pełniący obowiązki Dyrektora Hotelu INTERFERIE Medical SPA**** w Świnoujściu.

Baltic Business Forum, zainaugurowane w 2009 roku, roku to spotkanie przedstawicieli świata biznesu i polityki z krajów Europy i Azji.  Tegoroczną edycję zainaugurują swoimi wystąpieniami Aleksander Kwaśniewski, były prezydent RP oraz Janusz Piechociński, Wicepremier i Minister Gospodarki. W dyskusjach wezmą udział także m.in. prof. Dariusz Rosati, Janusz Onyszkiewicz, Grzegorz Napieralski oraz Kazimierz Marcinkiewicz. Organizzatorami tegorocznego Baltic Business Forum są Europe North East International Association, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Prezydent Miasta Świnoujście, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego oraz Północna Izba Gospodarcza.

 

***

INTERFERIE Medical SPA **** w Świnoujściu to nowoczesny wielofunkcyjny obiekt, znajdujący się w uzdrowiskowej części miasta, tuż przy najpiękniejszej i najszerszej polskiej plaży. Hotel w swojej ofercie posiada 308 komfortowych pokoi, sale konferencyjne, bogate centrum rekreacyjne, bazę zabiegowo – rehabilitacyjną oraz rozbudowaną część Wellness&SPA z ekskluzywnymi gabinetami.