Wypoczynek w górskim klimacie warto połączyć z wodnym szaleństwem w Aquaparku i basenie Interferie.

Zbliżające się wakacje to dla każdego z nas powód do dużej radości. Coraz więcej osób nie wyobraża sobie jednak spędzić ich bezczynnie. Ciągłe leżenie na rozgrzanej plaży można zamienić na aktywny wypoczynek w górach. Wyjątkowa atmosfera relaksu w zdrowym klimacie przyciąga w góry turystów z Polski i zagranicy. Karkonosze i Góry Izerskie to raj dla miłośników pieszych wędrówek i rowerowych eskapad. Piękne krajobrazy Sudetów odkrywać można na rozlicznych szlakach turystycznych o łącznej długości kilkudziesięciu kilometrów.

Po całym dniu na szlaku najlepszy relaks gwarantuje wizyta na basenie lub w saunie. Górskie hotele Interferie w Szklarskiej Porębie i Świeradowie Zdroju przygotowały dla swoich Gości moc wodnych atrakcji. Znany z bogatej oferty sportowej Interferie Sport Hotel Bornit**** w Szklarskiej Porębie oddaje do dyspozycji Gości pełnowymiarowy basen z czterema torami oraz saunę. Tylko w czerwcu wstęp na hotelowy basen kosztuje jedynie 10 PLN. Goście hotelowi oraz dzieci korzystają z basenu bezpłatnie.

Doskonałą zabawę dla całej rodziny zapewnia nowoczesny, jedyny w Izerach park wodny w Interferie Aquapark Sport Hotel w Świeradowie Zdroju. Tylko tutaj niezależnie od wieku i umiejętności można odpoczywać w jacuzzi i prosto z basenu podziwiać zielone górskie szczyty. Goście hotelu mogą za darmo cieszyć się wszystkimi atrakcjami aquaparku: basenem pływackim i rekreacyjnym, masażami wodnymi, saunami – fińską i parową oraz korzystnie wpływającymi na nasze zdrowie solarnymi leżankami z lampami soluxowymi.

W hotelach INTERFERIE S.A. w Szklarskiej Porębie i Świeradowie Zdroju można jeszcze zarezerwować wakacje dla całej rodziny. W ramach specjalnej letniej oferty 6 wakacyjnych dni pełnych atrakcji dla całej rodziny spędzić można w komfortowym Interferie Sport Hotel Bornit**** już od 499 zł/os.

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie to największa na Dolnym Śląsku spółka branży turystycznej. W zasobach Grupy INTERFERIE znajduje się łącznie 1.680 miejsc noclegowych w hotelach i obiektach wypoczynkowych nad morzem i w Sudetach. Hotele w górach specjalizują się w ofercie łączącej sport, aktywny wypoczynek i rodzinną turystykę. Obiekty nadmorskie to przede wszystkim bogata oferta SPA, profilaktyki zdrowotnej oraz wypoczynku sanatoryjno-rehabilitacyjnego. Do Grupy należy również biuro turystyczne, które pośredniczy w sprzedaży oferty wypoczynkowej w Polsce i za granicą. W ciągu ostatnich 20 lat obiekty i hotele INTERFERIE S.A. przyjęły ponad 7 milionów gości. INTERFERIE S.A. promują aktywny wypoczynek łączący relaks z profilaktyką zdrowia.