Łódź, 11 grudnia 2014 – andel’s Hotel Łódź, głosami klientów i Gości, zdobył tytuł najlepszego w Polsce hotelu w kategorii „Dla biznesu”. Kolejny raz statuetka Best Hotel Award trafiła do łódzkiego hotelu.

Plebiscyt Best Hotel Award 2014 pozwala wybrać najlepsze hotele w Polsce w drodze głosowania. Przez blisko dziesięć miesięcy klienci i goście hoteli w Polsce mogli wskazywać swoje ulubione za pomocą strony internetowej lub telefonu. W tym roku do konkursu nominowanych było blisko 300 obiektów. 5 listopada, po raz czwarty, nagrodzono te, które uzyskały najwięcej głosów. Kolejny raz andel’s Hotel Łódź znalazł się w gronie zwycięzców.
 

W tym roku 4-gwiazdkowy andel’s został ogólnopolskim zwycięzcą Best Hotel Award w kategorii „Dla biznesu”. Statuetka przyznana w tej kategorii trafi do Łodzi już po raz drugi. W 2011 roku ten sam obiekt został ogłoszony najlepszym w Polsce hotelem dla biznesu po raz pierwszy.
 

Organizatorem konkursu Best Hotel Award jest firma Global Hotels & Travelers – właściciel serwisów rezerwacyjnych www.rezerwuje.pl i www.rezerwuje.com. Patronat honorowy nad Plebiscytem Best Hotel Award 2014 objął prezes Polskiej Organizacji Turystycznej i Prezes Polskiej Izby Turystyki.

 

Więcej informacji na temat konkursu i zwycięzców: www.besthotelaward.pl