Warszawa, 12 grudnia 2014 r. – LOT wprowadził wyjątkową promocję.
Od dziś wszystkie bilety na stronie mobilnej lot.com oraz za pośrednictwem aplikacji można kupić o 20% taniej!

Promocja potrwa do 17 grudnia i dotyczy podróży w okresie od 15 stycznia do 22 marca 2015 na wszystkich kierunkach przewoźnika.

Promocyjne bilety dostępne będą za pośrednictwem mobilnej strony m.lot.com i aplikacji LOT-u na platformy iOS (Apple) i Android, z każdego kraju i na wszystkie rejsy obsługiwane przez LOT. Oznacza to, że taniej można odwiedzić dowolne z ponad 40 miast na całym świecie.
Promocją są objęte zarówno wyloty z Warszawy, jak i z innych miast w Polsce z przesiadką w warszawskim hubie LOT-u, czyli na lotnisku Chopina.
Aby móc skorzystać z 20-procentowego rabatu, wystarczy podczas zakupu biletu wpisać kod rabatowy APP20 (w przypadku zakupu przez aplikację mobilna) i MOB20 (m.lot.com). Kody obniżają wartość taryfy we wszystkich klasach oferowanych przez LOT.
Aplikacja LOT-u to coraz popularniejsze narzędzie przy pomocy którego pasażerowie mogą nie tylko rezerwować bilety w najkorzystniejszych cenach, ale także zamawiać dodatkowe usługi, odprawiać się, czy otrzymywać informację o statusie swojego rejsu i aktualnych promocjach. Aplikacja została niedawno udoskonalona i wzbogacona o nowe funkcjonalności. Zmienił się między innymi wygląd strony startowej oraz wprowadzona została możliwość zapisywania karty pokładowej w aplikacji PassBook (dostępnej tylko w systemie iOS).

Przy pomocy aplikacji oraz mobilnej wersji strony lot.com można skorzystać także z pełnej oferty AirKiosk.lot.com.

Obecna promocja to kolejna w tym roku wielka obniżka cen na rejsy LOT-u. Na początku grudnia przewoźnik wprowadził promocję mikołajkową, a w październiku prowadzona była promocja „Wielkie Nieba”, która cieszyła się bardzo dużą popularnością.

Polskie Linie Lotnicze LOT to jedna z najstarszych linii lotniczych na świecie. Od 1929 roku PLL LOT łączą Polskę ze światem. Obecnie samoloty w barwach LOT-u latają do ponad 40 miast w Europie, Ameryce Północnej,
na Bliski Wschód oraz w Azji. Wśród pilotów LOT-u są mistrzowie Europy i świata we wszystkich dyscyplinach sportów lotniczych. Od 2003 roku LOT należy do sojuszu Star Alliance, którego członkowie oferują obecnie ponad 21,900 rejsów dziennie do 1.328 portów lotniczych w 195 krajach.