Proponuje tam pobyty wypoczynkowe w prestiżowych hotelach sieci Iberostar, Melia, Blau Hotels&Resorts, wycieczki do Hawany oraz wyjazdy typu incentive-tours. Programy realizowane są w oparciu o przeloty liniami rejsowymi. Kubańskim partnerem Best Reisen Group jest renomowana firma Liberty International.

 

Kubańska oferta zapoczątkowała nowy rozdział w historii Best Reisen Group, które do tej pory specjalizowało się w rejonie Afryki i Azji, a obecnie pracuje nad intensyfikacją oferty karaibskiej i południowoamerykańskiej.

Dzięki 19-letniemu doświadczeniu, ugruntowanej pozycji na polskim rynku turystycznym i udziałom (50%) znanej, egipskiej spółki Flash Tour- biuro może pochwalić się dynamicznym rozwojem i bardzo dobrymi wynikami sprzedaży.  

Z ofertą można zaznajomić się w siedziba biura na Saskiej Kępie w Warszawie (ul. Zwycięzców 28 lok. 32, Tel. 22 622 20 65,  22 651 88 51,  22 842 80 27), , a także on-line (www.bestreisengroup.pl) w systemie Merlin oraz za pośrednictwem licznych biur agencyjnych w całej Polsce.