Miłośnicy turystyki wodnej przypływajcie na nasze stoisko do Amsterdamu podczas targów BOAT SHOW w dniach 11-15 marca !
Wielkopolska Organizacja Turystyczna po raz kolejny będzie promować Wielką Pętlę Wielkopolski na rynku holenderskim.

Nasz flagowy produkt turystyki wodnej będzie prezentowany podczas 60-tej już edycji targów  HISWA Amsterdam BOAT SHOW, które odbędą się w dniach 11-15 marca br. na terenach targowych Amsterdam RAI przy ulicy Europaplein 2-22. Dzięki stoisku z motywem nawiązującym do turystyki wodnej uczestnicy targów poznają nasz region w zupełnie nowym wymiarze wraz z ofertą turystyczną dla wodniaków z całej Europy – Wielką Pętlą Wielkopolski.

Czym jest Wielka Pętla Wielkopolski?

– To unikatowy szlak wodny, tworzony przez 2 rzeki – Wartę i Noteć oraz Kanał Ślesiński – razem 690 km wodnej przygody. Na szlaku funkcjonują nowe i nowoczesne mariny oraz przystanie wodne. Szlak przebiega przez atrakcyjne krajobrazowo i bogate w zabytki tereny – Wielkopolski. Jego stolica Poznań jest oddalona od Berlina tylko 280 km. Z Amsterdamu jest to pokonania 900 km.
 

Dla odwiedzających, jak zawsze, przygotowaliśmy profesjonalne wydawnictwa dla wodniaków w językach angielskim i niemieckim, w tym przewodnik nawigacyjny po Wielkiej Pętli Wielkopolski.
 

Dodatkową atrakcją na stoisku będzie możliwość uczestnictwa w mini – quizie gdzie można wygrać atrakcyjne gadżety, przydatne podczas podróży na wodzie w Polsce.
 

Wielkopolska zaprezentuje również wydawnictwa opisujące ciekawe zabytki kulturowe, a także szlaki rowerowe, stadniny koni i inne atrakcyjne formy aktywnego wypoczynku  nad rzekami i jeziorami regionu Wielkopolski.

Dla miłośników nowych technologii przygotowana została aplikacja na urządzenia mobilne (Android oraz iOS) do nawigacji po Wielkiej Pętli Wielkopolski. Więcej informacji na stronie www.wielka-petla.pl  gdzie można bezpłatnie pobrać aplikację.
 

Stoisko przykuwa uwagę dużą podświetlaną mapą zachodniej Polski, gdzie zlokalizowany jest szlak. Znaleźć je można w hali nr 2 „FUN”   – nr stoiska 226.
 

Promocja jest elementem realizacji projektu pn. „Promocja Wielka Pętla Wielkopolski-  markowego produktu turystyki wodnej w Wielkopolsce – etap II”  współfinansowanego ze środków UE.