Zrelaksuj się w najbardziej ekskluzywnych salonikach na świecie, skorzystaj z profesjonalnego masażu, spróbuj przepysznego jedzenia i śpij smacznie, jednocześnie zbierając punkty na bonusowe loty do Anglii. Czy kiedykolwiek myślałeś, że to wszystko jest możliwe podczas podróży?

Warszawa, 25 sierpnia 2014 – British Airways całkowicie zmieni Twoje doświadczenia podróży samolotem. Pasażerowie klas First oraz Club World mogą korzystać z ekskluzywnych benefitów, a na dodatek zostają nagrodzeni za przebyte podróże. Za jeden bilet w obie strony do Stanów Zjednoczonych, w jednej z dwóch klas premium, można otrzymać wystarczającą ilość Avios (mil), na co najmniej jeden bilet na trasie Warszawa – Londyn, Manchester, Newcastle, Edynburg
i Aberdeen.
Odpocznij przed lotem
Pasażerowie Club World i First już od chwili wejścia na lotnisko mogą odpocząć
i zregenerować siły w jednym z eleganckich saloników zlokalizowanych na Terminalu 5 na lotnisku Heathrow w Londynie lub Terminalu 7 na lotnisku John F. Kennedy w Nowym Jorku. Każdy salonik oferuje szeroki zakres usług dostępnych przez cały dzień – od ciepłych i zimnych posiłków i w pełni zaopatrzonego baru do bezpłatnego Wi-Fi, centrum biznesowego i strefy zabaw dla dzieci.
Ponadto, pasażerowie mogą pobudzić zmysły i odświeżyć się podczas podróży korzystając z zabiegów kosmetycznych w Elemis Spa zlokalizowanych w obu salonikach.
Ci, którzy zdecydują się podróżować klasą First mogą poczuć się jak w domu dzięki ekskluzywnym salonikom „Concorde Rooms”. W otoczeniu pięknych mebli, niesamowitych żyrandoli
i spektakularnych dzieł sztuki, pasażerowie mogą delektować się doskonałą kuchnią, skosztować znakomitych drinków w luksusowym barze Concorde. Natomiast relaks zapewnią prywatne kabiny,
w pełni wyposażone w prysznice, łóżka i biurka. Wyjątkowa jakość „Concorde Room” na Terminalu
5 lotniska Heathrow w Londynie została uznana przez telewizję CNN, która nominowała salonik jako jeden z 10 najlepszych na świecie.
Komfort jest priorytetem
Po relaksujących doświadczeniach przed lotem, pasażerowie Club World i First mogą być pewni, że dalsza część ich podróży będzie równie spokojna i ekskluzywna. Komfort na pokładzie zapewnią fotele, które dostosują się do indywidualnych potrzeb podróżujących, bez względu na to czy planują pracować, spać czy korzystać z rozrywek oferowanych na pokładach British Airways.
Spokojny sen zapewnią siedzenia, które rozkładają się na płaskie łóżka. Dzięki temu pasażerowie British Airways lądują wypoczęci i gotowi do pracy lub relaksu. Ponadto, znajdujące się
w kosmetyczce produkty do pielęgnacji skóry Elemis pozwalają pasażerom odświeżyć się w każdej chwili. Pasażerowie w Pierwszej Klasie będą mogli przebrać się w cudownie miękką, bawełnianą piżamę i smacznie spać na poduszce i kołdrze z ekskluzywnej egipskiej bawełny.

Światowej klasy jedzenia na pokładzie
Podczas lotów długodystansowych pasażerowie Club World i klasy First mogą delektować się, ekskluzywnymi posiłkami składającymi się z 4-5 dań, z którego każdy posiada od 2-4 opcji, tak jak zdrowe danie lub danie brytyjskie. Podróżujący w klasie First, samolotami A380 mogą wypróbować menu degustacyjne składającego się z 5 dań. Pomiędzy posiłkami do dyspozycji pasażerów jest Kuchnia Klubowa, w której znajduje się szeroki wybór win, napojów, gorących i zimnych posiłków oraz luksusowych słodkości i lodów.
W trosce o najwyższe dobro swoich pasażerów i wiedząc, że podczas lotu na wysokości 1000 metrów tracimy 30% smaku, British Airways uszlachetnia smak potraw podawanych na swoich pokładach dzięki „umami”, znanego jako „piąty smak”. Znajduje się w żywnościach, takich jak suszone pomidory i parmezan i jest stosowany w celu pobudzenia naszych czterech podstawowych smaków. British Airways jest pierwszą linią lotniczą, która używa „umami” w posiłkach dla pasażerów Club World
i Pierwszej Klasy, dzięki czemu posiłki smakują tak pysznie jak na ziemi.
Atrakcyjne możliwości na loty do i w Stanach Zjednoczonych:
Bilet powrotny Warszawa – Nowy Jork
Club World od 6,290 PLN
First Class od 19,940 PLN

Bilet powrotny Warsaw – Chicago:
Club World od 7,090 PLN
First Class od 2,690 PLN

Bilet powrotny Warsaw – Miami:
Club World od 11,990 PLN
First Class od 15,690 PLN

Bilet powrotny Warsaw – Los Angeles:  
Club World od 13,790 PLN
First Class od 24,390 PLN
Bilet powrotny Warsaw – San Francisco:  
Club World od 12,890 PLN
First Class od 16,190 PLN

Warsaw – New York – Las Vegas – Los Angeles – Warsaw:
Club World od 14,390 PLN
First Class od 17,790 PLN

Warsaw – Chicago – Miami – San Francisco – Warsaw:
Club World od 14,890 PLN
First Class od 17,490 PLN

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie British Airways zapraszamy na naszą stronę internetową: www.ba.com

British Airways, część International Airlines Group, jest jedną z wiodących linii lotniczych na świecie, a także największym międzynarodowym przewoźnikiem w Wielkiej Brytanii. Jego macierzystym portem lotniczym jest londyńskie Heathrow, port o największym natężeniu ruchu międzynarodowego na świecie. British Airways oferuje loty do ponad 70 krajów. W 2012 roku linia przewiozła ponad 37 milionów pasażerów, jej flota obejmuje obecnie ponad 270 samolotów.