Tak można określić Cappadox – wydarzenie organizowane co roku w Kapadocji. Ten multidyscyplinarny festiwal co roku przyciąga tysiące osób pragnących przeżyć coś niesamowitego w pięknej scenerii. W tym roku odbędzie się on od 14 do 19 czerwca.

 

 

Festiwal pełen magii

Niezwykła forma festiwalu oraz baśniowa kraina jaką jest Kapadocja sprawiają, że wydarzenie to jest niezapomnianym widowiskiem. Połączenie muzyki, gastronomii oraz współczesnej sztuki sprawia, że możemy poczuć się tam jak nigdzie indziej. Koncert światowej klasy muzyków o wschodzie i zachodzie słońca czy przy blasku księżyca, a także regionalna kuchnia tworzą sprawdzoną prawdziwą mieszankę wybuchową. Połączenie muzyki ze sztuką współczesną co roku przyciąga na to wydarzenie tysiące melomanów. Możliwość wzięcia czynnego udziału w wydarzeniu np. poprzez udział w zajęciach jogi, sprawa, że festiwal ten staje się jeszcze bardziej wyjątkowy.

 

Poznaj Kapadocję!

Czy kiedykolwiek marzyliście o tym by przenieść się do krainy baśni? Teraz jest to możliwe! Zaskakująco piękny krajobraz Kapadocji sprawia, że będąc tam poczujemy się jak w innym świecie. Pastelowe doliny, czarodziejskie kominy, podziemne miasta sprawiają, że będąc tam niejednej osobie „odbierze głos” z zachwytu. Dodatkowo, dryfujące każdego ranka o wschodzie słońca balony sprawiają, że możemy doświadczyć tam wizualnego cudu.  

 

Więcej informacji na stronie: http://www.cappadox.com/about-cappadox