Broker wynajmu samochodów odświeża swój serwis internetowy i prezentuje się w nowoczesnym wydaniu flat design.
Hamburg, 13.05.2014. Internetowa wypożyczalnia samochodów na wakacje CarDelMar prezentuje się w jeszcze bardziej przejrzystej i uproszczonej formie niż dotychczas. Zgodnie z założeniami trend design witryna posiada teraz modną, płaską konstrukcję.

Na plan pierwszy wysuwa się maska rezerwacji wraz z wyraźnym menu. Kafelkowy layout pozwala użytkownikowi z łatwością odnaleźć wszystkie istotne informacje na temat wynajmu samochodu. Sprawdzone mechanizmy, jak filtry ograniczające wyniki wyszukiwania ofert lub wyświetlacz opinii klientów o dostawcach pojazdów zostały zachowane bez zmian.

Projekt rebrush poprzedzony został licznymi testami, w których CarDelMar badał, czy nowy design spełniać będzie potrzeby użytkowników. „Klient jest u nas zawsze na pierwszym planie – tą czołową zasadą kierowaliśmy się także i przy tym projekcie”, objaśnia dyrektor CarDelMar Carsten Greiner. „Panująca już w fazie testowej powszechna aprobata wskazuje na to, że warto było podjąć to wyzwanie. Ciekawi jesteśmy dalszych ocen.” Aby zralizować projekt dla wszystkich rynków, które obsługuje CarDelMar, broker musiał dopasować content i funkcje swojego serwisu on-line w dziesięciu językach. Screenshoty nowej wersji witryny pobrać można ze strony: http://www.cardelmar.pl/o-firmie/prasa/archiwum-zdjec.php.

Istniejący od marca 2005 roku broker CarDelMar jest obecny w ponad 70 krajach. Posiada ofertę zarówno renomowanych międzynarodowych firm wypożyczających samochody, takich jak Avis, Alamo czy Europcar, jak również licznych firm regionalnych. Od września 2011 roku CarDelMar należy do koncernu Auto Escape. Wszystkie oferty wynajmu są dostępne na łamach strony www.cardelmar.pl. CarDelMar na Facebooku: www.facebook.com/cardelmar.polska