Nasza najnowsza mapka na zimę 2014/2015

Gotowi do zjazdów na jednej lub dwóch deskach? Na naszej najnowszej zimowej mapce poznasz największe atrakcje oraz oferty specjalne w najpiękniejszych, pokrytych białym śniegiem regionach Szwajcarii.

Dla deskarzy i koneserów spokojnego relaksu wśród wysokogórskich szczytów. A może nasze podpowiedzi ułatwią decyzję, gdzie spędzić najblizszy zimowy urlop?

» Zamów naszą bezpłatną zimową mapę
   

Sezon zimowy 2014/15 rozpoczęty!

Już w miniony weekend w Szwajcarii wystartował sezon zimowy 2014/2015. Stacje w okolicach Zermatt zapraszają co prawda przez cały rok, ale kolejne wyciągi ruszyły na Diavolezzie i w Engelbergu. Są miejsca, w których zima już czeka na miłośników sportów zimowych. Przed wysokim sezonem warto też skorzystać z licznych ofert specjalnych.

» Pełna lista stacji narciarskich
   

Skipass w prezencie, Davos Klosters

Gryzonia

Chcesz poszusować w jednym z topowych ośrodków narciarskich na świecie i zaoszczędzic na skipasie? Również i w tym roku dla gości przybywających na rozpoczęcie sezonu przygotowano skipass na kolejki Davos Klosters w prezencie. Wystarczy zarezerwować nocleg od 14 listopada do 21 grudnia w jednym z partnerskich hoteli, a otrzymasz w prezencie skipass na okoliczne tereny narciarskie.

» Więcej o ofercie specjalnej w Davos Klosters
   

Fantastyczne miejsce dla dzieci, Savognin

Gryzonia

Rewelacyjna oferta dla rodzin! W Savognin dzieci traktowane są w wyjątkowy sposób. Jeśli nie ukończyły jeszcze 10 roku życia to otrzymują zakwaterowanie w pokoju rodziców i skipass w prezencie. Oferta obowiązuje przez cały sezon zimowy.

» Szczegóły oferty w Savognin
   

Festiwal sera, Berno, 25.10

W centrum berneńskiej starówki, na Waisenhausplatz, przez najbliższą sobotę królują różnorodne gatunki serów z całej Szwajcarii. Ale ich degustacja to tylko jedna z atrakcji dnia. Koniecznie trzeba jeszcze przyjrzeć się, jak powstaje ser i spróbować swoich sił w dojeniu krowy. Ponad 20 stoisk i 200 typów sera czeka.

» Więcej o święcie sera w Bernie
   

Na wędrówkę wśród wysokich szczytów

W górnych partiach gór już biało, ale jeszcze warto jeszcze skorzystać z ciepłej, jesiennej aury i nie wybrać się na wędrówkę. Nie wiesz, jaka trasę wybrać? Przedstawiamy Ci 32 propozycje atrakcyjnych szlaków wśród szwajcarskich krajobrazów.

» Więcej o naszych propozycjach wędrówek
   

Spacer z lokalnym przewodnikiem, Genewa

Miasto z perspektywy mieszkańca? Nie tylko atrakcje turystyczne, ale i ukryte, mniej znane zakamarki Genewy. Gości oprowadzają ochotnicy – stali mieszkańcy, którzy dzielą się swoją wiedzą o Genewie oraz podpowiadają, co warto zobaczyć poza utartymi trasami. Rejestracje na bezpłatną wycieczkę online.

» Poznaj Genewę z innej perspektywy
 

50% zniżki na Ekspres Bernina – tylko z eSky.pl   

Charakterystyczne, czerwone pociągi kursują od Chur lub St. Moritz, środkiem dolin, obok lodowców i wodospadów, przez odważnie przerzucone mosty i wiadukty do Tirano już po włoskiej stronie. 55 tuneli, 196 mostów i wzniesień oraz Światowe Dziedzictwo UNESCO.
Tylko w eSKY.pl do końca października 2014 roku bilety na ten pociąg na trasie St. Moritz/Tirano ORAZ Tirano/St. Moritz można kupić 50% taniej!

» Szczegóły oferty eSky.pl