City break w Zurychu z eTravel.pl

Nie jest stolicą Szwajcarii, ale znany jest każdemu. Zurych – miasto kontrastów. Tu mieszają się nowoczesność i historia. Zabytki starszej części miasta, designerskie muzea, restauracje i przyroda. Skorzystaj z bezpłatnych rowerów miejskich i odkrywaj miasto na własną rękę. A na koniec dnia – rejs statkiem po Jeziorze Zuryskim. Doskonały weekend!

» Sprawdź oferty hoteli w Zurychu

Targi Jesienne, Bazylea, 28.10 – 9.11

Herbstmesse czyli Targi Jesienne. To wydarzenie o ponad 500. letniej tradycji. Najstarsze i największe targi w Szwajcarii, podczas których na dwa tygodnie Bazylea zmienia się w duże wesołe miasteczko. Przejdź się pomiędzy straganami pełnymi miejscowych pamiątek i rękodzieła. Odwiedź lokalne place, każdy przystrojony w inny, ale równie piękny sposób. To idealna propozycja na weekendowy wypad.

» Więcej o atrakcjach targu w Bazylei

Miejskie aplikacje

Poznawanie miast z wirtualnym przewodnikiem? Bezpłatna aplikacja City Guide już o 8 szwajcarskich miastach. Bazylea, Berno, Genewa, Lozanna, Lugano, Lucerna, Winterthur oraz Zurych. Zabytki, muzea, wydarzenia, przydatne informacje, zintegrowana mapa, czyli wszystko, co niezbędne, by w pełni poznać zakamarki i zaułki butikowych, szwajcarskich miast.

» Poznaj bezpłatne aplikacje dla turystów

Specjalnie dla dzieci

Chcecie oglądać czterotysięczniki i lodowce? A może poczuć śródziemnomorski klimat we szwajcarskim wydaniu? W Walllis i Ticino dzieci, które nie ukończyły jeszcze 12 roku życia, mieszkają w pokoju z rodzicami bez dodatkowych opłat. Słoneczne południe Szwajcarii zaprasza rodziny.

» Wszystko o promocjach dla podróżujących z dziećmi

Nowa konstrukcja Skyline Walk, Schilthorn

Berneński Oberland A gdyby tak spojrzeć jeszcze dalej i jeszcze głębiej? Spektakularna platforma „Skyline Walk” otwiera nowe perspektywy. Ta stalowo-szklana konstrukcja to przedłużenie tarasu Birg. Doskonale komponuje się z krajobrazem dookoła wyeeksponowanej stacji i skalnego otoczenia. Odważnie, trzeba tylko spojrzeć w dół!

» Więcej o platformie widokowej

Szlak Wina, tarasy Lavaux

Region Jeziora Genewskiego Zaczyna się w St. Saphorin, kończy w Lutry. Ten łatwy szlak ma tylko 11 km długości, a jego przejście zajmuje trzy godziny. Ścieżka wije się wśród wzgórz. Lavaux to 800 hektarów porośniętych winnicami – największy region winny w Szwajcarii. Jego piękno zostało docenione przez UNESCO. A jeśli męczą Cię spacery, to możesz skorzystać z pociągu „Lavaux Express”.

» Więcej o spacerach wśród winnic

wellnessHostel4000, Saas Fee

Wallis Najnowsze schronisko młodzieżowe zostało właśnie otwarte w Saas Fee. Łączy w sobie wygodę i korzystne ceny z atrakcyjnością strefy wellnessowej. Nowoczesna architektura, swobodna atmosfera, dbałość o środowisko z aspiracjami do zapewnienia wyższego standardu sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe. Dla gości bezpłatny dostęp do internetu oraz oferta Citizens Pass.

» Pełna oferta schroniska w Saas-Fee

ie zawsze musi to być hotel. Gryzonia

Tutaj oferta apartmentów wakacyjnych jest tak różnorodna, jak sam region. Zostań na noc blisko ośnieżonych stoków, w drewnianym domu lub w nowatorsko wyposażonym apartamencie. Tradycjonaliści znajdą urokliwe, typowe dla regionu Engadyny domy, a prawdziwi miłośnicy gór będą się cieszyć czasem spędzonym blisko szlaków.

» Mieszkania wakacyjne w Gryzonii