Do grupy członków SBE dołączył Concept Music Art. Sp z o.o. – jedna z największych firm w Polsce ofertujących kompleksowe wsparcie techniczne wydarzeń, świętująca w tym roku swoje 20 lecie działalności w branży eventowej.

 

Krakowska CMA zajmuje się kompleksowym wsparciem technicznym eventów od 1998 roku. Przez 20 lat działalności zbudowali zespół, zdobyli niezbędne doświadczenie, technologie oraz know how, który pozwala im na realizację unikalnych wydarzeń na terenie Polski i Europy, niezależnie od skali i rodzaju produkcji. Technologia i doświadczenie zaprocentowały m.in. zwycięstwem na tegorocznej gali MP Power Awards w kategorii – MP Power 12 „dostawca multimediów”.

 

 

Z ponad 6000 realizacji warto wymienić wsparcie techniczne wydarzeń takich jak Narodowy Kongres Nauki 2017, Galę Ambasadorów Kongresów Polskich, coroczne konferencje International News Media Association, PGL Major Kraków 2017, 20lecie SSE Euro Park Mielec, Strefy Kibica MEN’S EHF EURO 2016 POLAND, Wkopanie Łopaty pod budowę LG CHEM we Wrocławiu, otwarcie biurowca ABB Global Business Services czy wydarzenia główne i rocznicowe Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 i 2017.

 

Oprócz wsparcia technicznego CMA posiada własny, wspomagający dział projektowy i kreatywny, co daje razem wyjątkową możliwość wsparcia agencji eventowych w charakterze producenta technicznego i wykonawczego dbającego nie tylko o technologię, lecz również o kontent i design.

Więcej informacji i realizacje na: www.cma.pl