Łącznie ponad 600 propozycji na ZIMĘ 16/17. Ulubione kierunki Polaków na lato w zimie i jak zawsze w ITACE oryginalne nowości. Wspaniałe podróże w najdalsze zakątki świata. Cała oferta jest już dostępna w systemach rezerwacyjnych touroperatora.

 

EGZOTYKA: gorące nowości tej zimy to Panama i Haiti. Panama to turystyczny raj, kraj gdzie standard hoteli nad Oceanem Spokojnym gwarantuje wypoczynek na najwyższym światowym poziomie. Dżungla, spotkania z Indianami Embera, cudne wyspy Bocas del Toro, niesamowita stolica: Panama, porównywana z Dubajem i dzieło inżynierii: Kanał Panamski to tylko część atrakcji, które czekają na turystów. Do ciekawych świata adresowana jest kolejna nowość: ciągle tajemnicze Haiti, jego legenda, fascynujące obrzędy i karaibskie plaże. Warto wybrać się z ITAKĄ także na Kubę, gdzie poza Cayo Santa Maria i regionem Holguin teraz będzie można wypocząć także w słynnym Varadero czy Cayo Coco. Na Dominikanie poza Punta Cana wprowadzono rejon Puerto Plata. Zdecydowanie więcej propozycji na egzotyczny urlop na drugiej półkuli. Do rejonu Salalah w Omanie dołączył bajkowy Muscat z pięknymi hotelami i całą magią Orientu. Tajlandia reprezentowana jest przez znane i lubiane resorty: Krabi, Phuket i Khao Lak. Po przerwie powraca Mauritius – synonim luksusowych wakacji na końcu świata. Wyspy Zielonego Przylądka i Zanzibar – hity Zimy 2015/16 teraz w nowej odsłonie. Egzotyka z ITAKĄ teraz także z portów lokalnych: z Wrocławia: Oman i Haiti, z Katowic: Kenia, Oman, Dominikana, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Wyspy Zielonego Przylądka.

BLISKO I CIEPŁO: kierunki „od zawsze” goszczące w ofercie ITAKI: Wyspy Kanaryjskie, Costa del Sol, Madera , Cypr. Krótki przelot, miejsca idealne na zimowe naładowanie baterii, znane z wysokiego poziomu usług.

WYCIECZKI: ponad 140 programów wycieczek objazdowych do niezwykłych miejsc, o których marzą podróżnicy, a także znanych i popularnych, do których warto powrócić. Rewelacyjne wycieczki objazdowe łączące Panamę z Kostaryką i Kolumbią, aż 3 różne trasy po zjawiskowej Namibii, Meksyk w kilku wersjach. Ciekawie skonstruowane wycieczki do Tajlandii: zwiedzanie zakończone wypoczynkiem w najsłynniejszych tajskich resortach: Pattaya, Koh Samui i Hua Hin.

Na klientów czeka wyjątkowy pakiet korzyści: tylko 10% zaliczki, zniżki do 40%, pakiet gwarancji GRATIS: gwarancja niezmienności ceny, gwarancja najniższej ceny, 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach; dodatkowa zniżka 2% dla uczestników Programu Lojalnościowego. Największe zniżki tylko do 9 maja 2016. Szczegóły i regulamin promocji dostępne w punktach sprzedaży i na www.itaka.pl