Dołącz do sportowego wyzwania 30×30! 

Weź udział w wydarzeniach fitness organizowanych na terenie całego Dubaju od 18 października do 16 listopada 2019 r.!

Dubai Fitness Challenge (DFC) to najważniejsze wydarzenie sportowe w Emiracie Dubaju, którego inicjatorem jest książę i przewodniczący Rady Wykonawczej Dubaju, szejk Hamdan bin Mohammed bin Rashid Al Maktoum. Podczas trzeciej edycji DFC trwającej od 18 października do 16 listopada 2019 r. będzie można wziąć udział w wydarzeniach sportowych, zdrowotnych oraz związanych z odnową biologiczną. 

 

Celem DFC jest zachęcanie wszystkich osób do aktywnego trybu życia: bez względu na wiek, umiejętności, zainteresowania i poziom sprawności. W zeszłorocznej imprezie wzięło udział ponad milion uczestników – to aż o 34% więcej niż w pierwszej edycji w 2017 r. Dubai Fitness Challenge 2019 chce pobić zeszłoroczny rekord i dotrzeć do jeszcze szerszego grona osób, którzy podejmą się wyzwanie „30 minut ćwiczeń przez 30 dni”. 

 

Społeczny sukces DFC polega na włączeniu w przedsięwzięcie całego miasta – nie tylko jego mieszkańców ale przede wszystkim głównych partnerów z sektora prywatnego i publicznego. W trakcie DFC w specjalnych wioskach fitness organizowane są nieodpłatnie rozmaite zajęcia sportowe. W festiwalu biorą udział obiekty sportowe, które umożliwiają bezpłatne korzystanie z ich przestrzeni. Zajęcia sportowe są uzupełniane wydarzeniami związanymi ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

 

Więcej szczegółów dotyczących rejestracji oraz szczegółowy program Dubai Fitness Challenge znajduje się na oficjalnej stronie wydarzenia. Będzie również możliwość rejestracji przez aplikację Dubai Fitness i na stronie Dubai Fitness Challenge, aby na bieżąco śledzić swoje postępy sportowe. 

Więcej informacji:

www.dubaifitnesschallenge.com

Facebook: www.facebook.com/dubaifitnesschallenge 

Instagram: @dubaifitnesschallenge

Twitter: @dxbfitchallenge

Hashtag: # Dubai30x30

 

Dubai Fitness Challenge

Dubai Fitness Challenge (DFC) to inicjatywa szejka Hamdana bin Mohammeda bin Rashida Al Maktouma, księcia dubajskiego i przewodniczącego Rady Wykonawczej Dubaju. Celem DFC jest motywacja mieszkańców do zwiększenia aktywności fizycznej i poświęcenia 30 minut dziennie na ćwiczenia przez kolejne 30 dni. Sportowe wyzwanie, trwające od 18 października do 16 listopada 2019 r., obejmuje wszystkie formy aktywności – od jazdy na rowerze i piłki nożnej, przez spływy kajakowe, sporty zespołowe, spacery i jogę, a także odnowę biologiczną i wydarzenia poświęcone zdrowemu stylowi życia. DFC zachęca do indywidualnego uczestnictwa lub podjęcia wyzwania wspólnie z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami oraz do odkrywania nowych, ekscytujących sposobów na poprawę kondycji i zdrowia. Uczestnicy mogą sprawić, aby Dubaj stał się najbardziej aktywnym i najzdrowszym miastem na świecie.