Zobacz nasz urodzinowy film i weź udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami!

19 czerwca 2015 roku PolskiBus.com obchodzi swoje 4. urodziny. To doskonała okazja, aby podziękować naszym wspaniałym pasażerom, którzy przez te cztery lata podróżowali z nami i z którymi wspólnie odmieniliśmy oblicze transportu autokarowego w Polsce.

Z myślą o Was wprowadziliśmy najwyższe możliwe standardy podróży w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku. To dzięki Wam i waszemu zaufaniu udało nam się stać wiodącym przewoźnikiem. Z okazji urodzin specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania będzie wyjątkowa nagroda w postaci „Złotego, Srebrnego oraz Brązowego Biletu”. Zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie i do kolejnych podróży na pokładach naszych komfortowych i najwyższej jakości autokarów! Kolejne wspólne lata przed nami, a tymczasem…
Zapraszamy do obejrzenia naszego urodzinowego filmu, w którym w skondensowany sposób pragniemy przedstawić Wam, jak rozwijaliśmy się i nabieraliśmy tempa. Zobacz!
Link: https://www.youtube.com/watch?v=uSQBQbTqABI
4 lata PolskiBus.com w liczbach. Czy wiesz, że:
•    Do zrewolucjonizowania i zmiany wizerunku transportu publicznego oraz osiągnięcia wiodącej pozycji na rynku wystarczyło niespełna 1500 dni!
•    Sprzedaliśmy ponad 527 000 biletów za 1 zł, czyli co 25 pasażer podróżował w tej najbardziej atrakcyjnej na rynku cenie!
•    W sumie przewieźliśmy już ponad 13 500 000 pasażerów
•    PolskiBus.com w cztery lata zainwestował w Polsce ponad 224 900 000 PLN
•    Pojemne luki bagażowe w naszych autokarach pomieściły dotychczas ok. 40 000 ton bagażu!
•    Nasz profil na Facebooku polubiło już 250 000 fanów!
•    Nasze autokary przejechały już dystans 85 072 100 km czyli:    
o    Ponad 221 pokonaliśmy dystans z Ziemi na księżyc
o    Ponad 2 122 razy okrążyliśmy naszą planetę (według długości równika)
o    Ponad 7 738 razy zjechaliśmy na sam dół Rowu Mariańskiego
o    Ponad 12 510 razy pokonaliśmy odległość pomiędzy Warszawą a Nowym Jorkiem
•    Dbamy o środowisko – autokar PolskiBus.com na trasie Warszawa – Kraków zużyje zaledwie około 75 litrów paliwa, natomiast 75 aut osobowych, którymi podróżowaliby osobno wszyscy pasażerowie wypali aż 1800 litrów paliwa
•    Stworzyliśmy ponad 800 miejsc pracy w całej Polsce, a nasza flota to obecnie ponad 130 najwyższej klasy autokarów marki Van Hool oraz ADL Plaxton

„Dzięki ogromnej sympatii i zaufaniu naszych pasażerów w ciągu czterech lat, co obserwowałem, gdyż jestem w PolskiBus.com od samego początku, stał się wyznacznikiem najwyższej jakości, wiodącą i jedną z najbardziej lubianych oraz wiarygodnych marek w Polsce. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierali nas od samego początku, a także tym, którzy dopiero niedawno odkryli wysoki standard i atrakcyjne ceny usług świadczonych przez PolskiBus.com. Bez Was nie byłoby to możliwe. Niedawno, gdy rozpoczynaliśmy naszą działalność nikt nie podejrzewał, że w ciągu tak krótkiego czasu uda nam się zaoferować na polskim rynku najwyższą możliwą jakość, znaną dotychczas jedynie w Europie Zachodniej, czy Stanach Zjednoczonych. Obecnie jesteśmy prężnie działającą i dynamiczną firmą tworzoną przez pasjonatów, która wyznacza kierunki rozwoju transportu publicznego w Polsce” – mówi Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com.

Urodzinowy konkurs PolskiBus.com! Weź udział i wygrywaj atrakcyjne nagrody!
Z myślą o naszych wspaniałych pasażerach przygotowaliśmy wyjątkowy Konkurs Urodzinowy „Selfie z Podróży”. Dzisiaj rusza nasz profil na portalu Instagram – @PolskiBuscom. Gorąco zachęcamy wszystkich do zamieszczania na portalu Instagram swoich zdjęć w autokarach PolskiBus.com lub z widocznymi, charakterystycznymi elementami kojarzącymi się z naszą firmą (szczegóły znajdziesz w regulaminie konkursu). Każdy wpis powinien być oznaczony poprzez hashtag #BDayPolskiBus. Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym etapie użytkownicy oddają swoje głosy na ich zdaniem najlepsze prace. Po zakończeniu pierwszego etapu zdjęcia, które zdobędą określoną w regulaminie liczbę głosów przechodzą do drugiego etapu, gdzie Komisja Konkursowa ocenia ich kreatywność, walory estetyczne i wizerunkowe, jakość oraz potencjał promocyjny. Na tej podstawie zostaną wybrane trzy najlepsze prace, których autorzy zdobędą wspaniałe nagrody – Złoty, Srebrny lub Brązowy Bilet umożliwiający darmowe przejazdy naszymi autokarami. Więcej szczegółów znajdziecie już wkrótce na naszej stronie internetowej www.polskibus.com oraz na naszym fanpagu www.facebook.com/PolskiBus w zakładce konkursowej „Konkurs na 4-te urodziny”.

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 19 tras docierając do 22 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Leszna, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Szczecina, Torunia, Warszawy, Gorzowa Wielkopolskiego, Wrocławia i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Pragę, Wiedeń i Wilno. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł już ponad 13 i pół miliona pasażerów.
W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż. Na wybranych połączeniach, pasażerowie otrzymują bezpłatne, ciepłe lub zimne napoje, przekąski, a także lody.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.