rozwiązanie dedykowane biurom podróży oraz miłośnikom podróżowania w stylu do it yourself

Jesteś turystą podróżującym na własną rękę i narzekasz na brak możliwości zarezerwowania autobusu? Organizujesz wycieczkę i szukasz przewoźnika, który spełni Twoje wymagania? Z pomocą przyjdzie Ci serwis e-TransBus, który pomoże w wybraniu najlepszej oferty przewoźnika oraz za pośrednictwem którego wynegocjujesz najlepszą cenę. 

 

Giełda Wynajmu Autobusów e-TransBus to dostęp do ponad 1500 ofert przewoźników, spośród których, po zalogowaniu do panelu Giełdy, możesz wybrać ofertę najbardziej zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Dzięki szerokiemu wyborowi opcji pozwalającemu na dokładne określenie rodzaju podróży, miejsca wyjazdu oraz miejsca docelowego podróży, godziny wyjazdu czy też trasy, możemy wpływać na kształtowanie się ostatecznej oferty cenowej. Serwis umożliwia również dostęp do wyszukiwarki wolnych przebiegów dla osób, które szukają transportu w jedną stronę.

Innowacyjną funkcjonalnością jaką oferuje nam e-TranBus jest na pewno system negocjacji ceny. Pozwala on, na wybranie w drodze negocjacji najbardziej odpowiadającej nam opcji cenowej. Podczas rezerwacji autobusu, możemy skonfrontować wstępną propozycję przewoźnika z ceną skalkulowaną przez system Giełdy i propozycją własną. Można w ten sposób „wywalczyć” swoją cenę lub przystać na cenę przewoźnika czy tą wygenerowaną przez Giełdę.  

Baza serwisu gromadzi w jednym miejscu posegregowane w przejrzysty sposób, oferty wynajmu 1548 busów i autobusów, pozwalając na jednoczesne porównanie ze sobą wielu ofert. Ponadto, kiedy wejdziemy na Giełdę, w okienku po prawej stronie ekranu pojawia nam się spis wolnych i dostępnych obecnie pojazdów wraz ze zdjęciem oraz krótkim opisem pojemności. Niezwykle pomocny jest też system opiniowania przewoźników oraz szczegółowy filtr, według którego możemy wyszukać pojazd po ilości miejsc, wieku, marce, wyposażeniu oraz normie emisji spalin. Opiniowanie zaś przebiega poprzez dodanie odpowiedniego komentarza (pozytywnego, neutralnego lub negatywnego), na profilu danego przewoźnika. Wszystko to opatrzone jest łatwym i przejrzystym interfejsem.

Giełda Wynajmu Autobusów e-TransBus to pierwsze rozwiązanie w kraju, które oferuje możliwości przebierania wśród ofert przewoźników celem wybrania najkorzystniejszej oferty. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne biurom podróży oraz turystom podróżującym na własną rękę.

 

 

***

    
e-TransBus.eu/pl to pierwsza w Polsce Giełda Wynajmu Autobusów. Kompleksowy serwis dla przedsiębiorców świadczących usługi w obszarze przewozów turystycznych oraz osób, które z nich korzystają. Innowacyjna platforma umożliwiająca wykorzystywanie autobusów wolnych oraz realizujących puste przebiegi. Serwis zawiera szczegółowy indeks przewoźników, punktów naprawy technicznej na terenie Polski, Słowacji i Ukrainy, (od grudnia będzie dostępny w 14 językach europejskich) a także firm świadczących usługi dodatkowe dla przewozu osób. Oferuje także unikalny System Negocjacji Ceny, możliwy do wykorzystania podczas rezerwacji autokaru. Jednym z akcjonariuszy e-TransBus.eu jest spółka Uboat-Line.