W walentynkowy weekend Cityboard Media odda całą sieć ecolight do dyspozycji zakochanych. W ramach kampanii „Ecolight w służbie miłości” zaprasza zakochanych i poszukujących miłości do udziału w konkursie WALENTYNKOWE WYZNANIA.

Jest to jedyna szansa na publiczne wyznanie uczucia do kochanej osoby z wykorzystaniem cyfrowych nośników ecolight w Warszawie. Wyświetlona setki razy deklaracja miłości ukaże się na dużych cyfrowych ekranach 14 i 15 lutego!
Ecolight pozwala na indywidualne zaplanowanie czasu i formy emisji – każde miłosne przesłanie dotrze do adresata, a dodatkowo o gorącym uczuciu zostaną poinformowani tysiące mieszkańców Warszawy.
Zadaniem uczestnika konkursu jest przygotowanie oryginalnego i lakonicznego wyznania miłości w formie tekstu – maksymalna liczba znaków to 50 plus dodatkowo podpis (imię/nazwisko/pseudonim) osoby zakochanej.
Wystarczy przesłać na adres: konkurs@cityboard.pl swoje wyznanie. Zadaniem jury będzie wybór najlepszych 10 miłosnych deklaracji – z uwzględnieniem walorów artystycznych, autentyczności, stopnia namiętności, odwagi w artykułowaniu uczuć oraz indywidualnego podejścia do miłości.
Na „zakochane” wyznania organizatorzy czekają do 12 lutego, a finał konkursu – w walentynkowy weekend. Informacja o konkursie i zaproszenie do zabawy jest prezentowane na sieci ecolight oraz na profilu FB Cityboard Media – w ten sposób zakochani są stymulowani do gorących wyznań!