Załoga pokładowa Emirates oraz legendarny zawodnik Los Angeles Dodgers – Orel Herscheiser – zachęcili fanów do żywiołowego kibicowania dzięki specjalnie przygotowanemu układowi choreograficznemu, który można zobaczyć tutaj.


Wtorek, 31 maja, 2016 — Dubai, ZEA – Kibice Los Angeles Dodgers zostali rozgrzani do kibicowania po tym, jak załoga pokładowa Emirates zaprezentowała na boisku żartobliwy układ choreograficzny wzorowany na demonstracji bezpieczeństwa, który pokazał fanom jak najlepiej przygotować się na 9 rund gry i połączyć pasję do baseballu z kibicowaniem w stylu Emirates. Bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu z Cincinnati Reds, na boisku pojawiło się 9 członkiń załogi pokładowej Emirates, które zaprezentowały przedmeczową rozgrzewkę. Po demonstracji do zespołu Emirates dołączyła legenda Dodgersów – Orel Herscheiser – który był obecny przy pierwszym rzucie. Spektakularny występ nie tylko podniósł fanów zespołu z miejsc na trybunach, ale był również okazją do uczczenia pierwszego roku sponsoringu legendarnej drużyny baseballowej przez linie lotnicze.


Emirates są związane ze sportem w szczególny sposób, ponieważ tak jak sport, linie lotnicze mają możliwość łączenia ludzi i ich pasji. Dzięki pomocy słynnej załogi pokładowej, Emirates do tej pory rozgrzewały kibiców piłki nożnej i krykieta na rozgrywkach takich zespołów, jak SL Benfica, Hamburg SV oraz podczas Mistrzostw Świata Twenty20 w krykiecie. Teraz linie dotarły również na największy stadion baseballowy w Stanach Zjednoczonych, żeby przywitać i rozgrzać kibiców Los Angeles Dodgers.   


Emirates wykonują codzienne loty do tego miasta od 2008 roku i już 1 lipca rozpoczną drugi codzienny lot obsługiwany przez A380 z lotniska w Dubaju (DXB) do Los Angeles (LAX). 


Pełny układ zaprezentowany przez załogę pokładową Emirates można obejrzeć tutaj.