W sobotę (24 maja) Eurolot wznowił wakacyjne, sezonowe połączenie z Warszawy do Heringsdorfu (Świnoujścia).  Cena biletu zaczyna się już od 299 złotych w obie strony i zawiera 1 sztukę bezpłatnego bagażu.

Z Lotniska Chopina w Warszawie samolot będzie wylatywać raz w tygodniu, w soboty, o godz. 7:30. Powrót z Heringsdorfu (Świnoujścia) zaplanowano o godz.19:55. Natomiast w ciągu dnia samolot ten będzie wykonywał rejsy na trasie z Heringsdorfu do Berna, Zurychu, Wiednia i Monachium we współpracy z hotelami i touroperatorami z Wyspy Uznam.

Loty będą realizowane przez Bombardiera Q400 NextGen, który może zabrać na pokład 78 pasażerów. Rejsy Eurolotu będą odbywać się do 6 września br. Warto podkreślić, że niemowlęta do 2-go roku życia, podróżują Eurolotem bezpłatnie. Natomiast młodzi pasażerowie do 15-tego roku życia otrzymują od przewoźnika 50% zniżki od ceny biletu.
 
Świnoujście jest popularnym miejscem wakacyjnych wyjazdów. Stąd już blisko do Międzyzdrojów, Wolińskiego Parku Narodowego oraz Dziwnowa. W tym roku region przygotował dla turystów wiele atrakcji. Osoby zainteresowane spotkaniem ludzi z „pierwszych stron gazet” zapraszamy do udziału w XIX Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach w dniach 3-6 lipca. Nie zabraknie również otwartych dla publiczności spotkań z artystami i sesji autografowych. Miłośnikom dawnych kultur oraz inscenizacji historycznych polecamy natomiast Festiwal Wikingów w Wolinie, który odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia.

Eurolot z myślą o komforcie pasażerów uruchomił specjalną usługę transferu z lotniska w Heringsdorfie do Świnoujścia. Ceny biletów i rozkład jazdy busów znajdują się pod linkiem http://eurolot.com/transfer/art,163.html.

***

Eurolot działa na rynku od 1996 roku. Od lipca 2011 roku wykonuje własne operacje lotnicze – połączenia pomiędzy głównymi portami regionalnymi w Polsce. W 2012 roku Eurolot rozpoczął realizację strategii łączenia polskich miast z wieloma regionami i największymi miastami Europy. Firma wykonuje także czartery i rejsy na zlecenie innych przewoźników m.in. LOT-u. Przewoźnik operuje na 38 trasach w Polsce i w Europie i posiada 11 nowych turbośmigłowych Bombardierów Q400 NextGen. Polska linia jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Linii Lotniczych Regionów Europy (ERA).