EVA AIR na 7 miejscu wśród 10 najlepszych linii lotniczych świata 2015 według AirlinesRatings.com.

Eksperci dodatkowo okrzyknęli EVA AIR najlepszą linią rejonu Azji i Pacyfiku na trasach długodystansowych.

Eksperci AirlineRatings.com uplasowali pochodzącą z Tajwanu EVA AIR na 7 miejscu wśród 10 najlepszych linii lotniczych świata 2015, doceniając poziom usług oferowanych zarówno w podróżach biznesowych jak i wyjazdach wakacyjnych. Jednocześnie AirlineRatings.com nadało EVA AIR tytuł najlepszej linii lotniczej na trasach dalekiego zasięgu w rejonie Azji i Pacyfiku. AirlineRatings.com jest uznaną stroną prowadzoną przez ekspertów rynku lotniczego, którzy 2 grudnia 2014 ogłosili swoją najnowszą klasyfikację.

Linia EVA AIR zdobyła w ocenie AirlineRatings.com aż 7 punktów w zakresie bezpieczeństwa podróży, jej komfortu oraz ocen pasażerów dotyczących m.in. obsługi klienta i stosunku ceny do jakości oferowanej usługi. Każda linia, która brała udział w klasyfikacji była poddana dokładnej, trwającej 4 miesiące analizie.

EVA AIR była pierwszą linią lotniczą na świecie, która wprowadziła do swojej oferty klasę premium economy. Ciągła dbałość o pasażerów i dążenie do wprowadzania nowych, lepszych rozwiązań plasują AVA AIR w czołówce linii tego regionu. Należy dodać, że w 2013 to samo gremium, które teraz przeprowadziło klasyfikację, uznało EVA AIR jedną z 10 najbardziej bezpiecznych linii lotniczych świata.

EVA AIR cieszy się znakomitymi wynikami dotyczącymi bezpieczeństwa lotu, a w jej flocie znajdują się nowoczesne, zużywające mniej paliwa Boeingi 777-300ER oraz Airbusy 330-200. Maszyny te obsługują trasy dalekiego zasięgu do Europy oraz Ameryki Płn. Siatka połączeń EVA AIR w Azji należy do najlepszych w świecie. Podróżując z EVA AIR via Tajpej z punktów zlokalizowanych w Europie, Oceanii i Ameryce Płn. pasażerowie mają łatwy i wygodny dostęp do wielu miejsc w Azji.

Description: 巴黎~Hello Kitty彩繪機來囉! 10月29日起長榮航空Hello Kitty彩繪機直飛巴黎

Przypominamy, że Eva Air oferuje połączenia na trasie  Warszawa/Kraków – Wiedeń – Bangkok – Tajpej 4 razy w tygodniu (doloty do Wiednia LOTem lub Austrian Airlines).

Ponadto Eva Air oferuje połączenia z Warszawy (doloty LOTem):

1) codziennie przez Londyn.

 Odlot z LHR rejsem BR0068 o godz, 21.35

2) we wtorki, czwartki oraz soboty przez Amsterdam.

 Odlot z AMS o godz, 21.40.

3) w poniedziałki, czwartki oraz soboty przez Paryż.

 Odlot z CDG o godz, 11.20

Wszystkie rejsy z Europy, poza rejsami z Paryża, mają miedzylądowanie w Bangkoku w drodze do Tajpej.

   

W systemach rezerwacyjnych widoczne są atrakcyjne taryfy z Warszawy oraz Krakowa.

Więcej o EVA AIR na stroniewww.evaair.com.

EVA AIR jest również na facebooku:http://www.facebook.com/evaairwayscorporaz na YouTube: https://www.youtube.com/user/EVAAIRVIDEO?feature=watch.

Rezerwacja biletów EVA AIR na stroniewww.evaair.comoraz w biurzeAVIAREPS Sp. z o.o.