Bank zdjęć Fotolia będzie obecny na targach Reklama360, nowym wcieleniu znanej branżowej imprezy Euro-Reklama w Poznaniu. W dniach 14-16 maja w pawilonie 6A, na stoisku nr 6 serwis Fotolia zaprezentuje najnowszą ofertę, a na odwiedzających czekać będą liczne atrakcje.

Serwis Fotolia, wiodąca agencja microstockowa w Europie, zaprasza do swojego stoiska podczas targów Reklama360 – imprezy, która zastąpi znane targi Euro-Reklama w Poznaniu. To zupełnie nowa jakość spotkań profesjonalistów branży reklamowej, gdzie zarówno praktycy rynku reklamy, jak i dostawcy kreatywnych rozwiązań znajdą wspólną przestrzeń biznesową.  Podczas targów Reklama360 prezentowane będą produkty i nowe technologie dedykowane branży, wśród nich maszyny i urządzenia do produkcji reklam, upominki promocyjne oraz narzędzia wykorzystywane w kanale komunikacji wizualnej: outdoor, reklama świetlna czy ekspozytory POS.
Zdjęcia, grafiki wektorowe oraz filmy w jakości HD serwisu Fotolia od lat są wykorzystywane w branży reklamowej na całym świecie. Bogata oferta banku zdjęć, czyli ponad 28 milionów kreatywnych plików sprawia, że z zasobów serwisu obecnie korzysta już 4,8 milionów przedstawicieli m.in. agencji reklamowych, firm dostarczających rozwiązania web-to-print czy działających w branży poligraficznej. – Cieszymy się z obecności na nowych targach Reklama360 w Poznaniu, to przestrzeń, która od lat przyciąga najważniejszych przedstawicieli różnych sektorów szeroko pojętej branży reklamowej oraz poligraficznej. Podczas targów, zapraszamy na pokazy naszych partnerów, którzy będą wykorzystywać obrazy banku zdjęć Fotolia w druku, pokazując najnowsze możliwości drukarek i ploterów, zarówno w druku mało-, jak i wielkoformatowym – powiedziała Beata Jaroszewska, dyrektor operacyjny Fotolia na Polskę.
Podczas targów Reklama360 w Poznaniu w pawilonie 6A, na stoisku nr 6 zaprezentowana zostanie pełna oferta banku zdjęć, a na wszystkich odwiedzających stoisko Fotolia będą czekać specjalne, targowe atrakcje i promocje.
Zapraszamy na stoisko Fotolia podczas targów Reklama360 w dniach 14-16 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 

 

***

Informacje dodatkowe o banku zdjęć Fotolia
Fotolia, wiodący w Europie bank zdjęć typu microstock, z siedzibą w Nowym Yorku, dostarcza swoje usługi dla klientów 23 krajów i regionów, w 15 różnych językach. Posiadając w swoich zasobach wybór ponad 28 milionów obrazów cyfrowych i klipów wideo, Fotolia oferuje jedną z największych na świecie baz obrazów cyfrowych wysokiej jakości. Ponad 4,8 miliona osób wybiera serwis Fotolia jako źródło zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych i wideo HD royalty-free w przystępnej cenie. Wraz
z pojawieniem się Kolekcji Infinite, Fotolia stała się pierwszym ogólnoświatowym microstockiem oferującym obrazy pochodzące od profesjonalnych agencji, jak i artystów niezależnych. Przywództwo serwisu Fotolia w sektorze obrazów cyfrowych jest rozpoznawalne poprzez szeroką współpracę, m.in. z Associated Press.
Dołącz do serwisu Fotolia na Facebooku i Twitterze.