Spółka INTERFERIE włączyła się do akcji „Dolny Śląsk za pół ceny”. Atrakcyjne rabaty będą obowiązywać w dniach 24 – 26 października w INTERFERIE Aquaparku w Świeradowie – Zdroju oraz INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie.

Przed nami weekend pełen niskich  cen. Wszystkie największe atrakcje regionu, hotele, restauracje, muzea i teatry obniżają swoje ceny o połowę.

Promocyjne oferty noclegu oraz relaksu w strefie basenowej z sauną przygotował dobrze znany i lubiany przez Dolnoślązaków INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie. Dodatkowo Goście będą mogli także wybierać z karty dań pyszne propozycje przygotowane przez szefa kuchni Anetę Pudło, w cenach niższych o połowę. -Karkonosze o tej porze roku prezentują się wyjątkowo urokliwie, dodatkowo już od soboty zapowiadana jest piękna pogoda. Warto skorzystać zatem z ostatnich promieni jesiennego słońca – zachęca Dorota Turska, kierownik recepcji INTERFERIE Sport Hotel Bornit w Szklarskiej Porębie.

Drugi górski hotel INTERFERIE w Świeradowie – Zdroju zaprasza natomiast do nowoczesnego
i jedynego w Górach Izerskich aquaparku. -W najbliższy weekend ucinamy o połowę cenę biletu do naszego parku wodnego. Radość z relaksu, wypoczynku i dobrej zabawy dla całej rodziny wśród wodnych zjeżdżalni, basenów, huśtawek, czterech rodzajów saun, jacuzzi solankowego oraz groty solnej będzie zatem jeszcze większa – podkreśla Dariusz Lubos, dyrektor INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie – Zdroju.

Do akcji „Dolny Śląsk za pół ceny” organizowanej przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, już teraz zgłosiło się blisko 100 firm i instytucji. Zwiedzanie Dolnego Śląska w dniach 24 – 26 października naprawdę się opłaca.