B&B Hotels – wiodąca sieć hoteli ekonomicznychw Europie, znana z wysokiej jakości usług w korzystnej cenie – wybrała Vertical Booking CRS jako kompleksowe narzędzie do zarządzania rezerwacjami hotelowymi

 

B&B zarządza obecnie 396 hotelami we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Czechach oraz Maroku. Grupa ma również ambitne plany rozwoju zakladajacezwiększenie swojej obecności w Europie.

 

– Rozpoczynamy szeroko zakrojony projekt cyfryzacyjny, mający na celu zmodernizowanie technologii i dostosowanie do środowisk operujących „w chmurze”. Po wnikliwej analizie rynku zdecydowaliśmy, że pierwszym krokiem w tym kierunku będzie nawiązanie współpracy z Vertical Booking. Jesteśmy przekonani, że firma ta oferuje produkty i usługi, które dotrzymają nam kroku. W Vertical Booking widzimy elastycznego partnera, zaangażowanego w sukces rozwoju B&B Hotels – mówi Jérôme Destors, Dyrektor ds. Technologii Grupy B&B Hotels.

 

– To zaszczyt być wybranym przez sieć, posiadającą w swoim portfolio tak dużą liczbę hoteli jak Grupa B&B Hotels. To kolejne potwierdzenie słuszności strategii naszej otwartej platformy CRS i jej elastyczności – mówi Alberto Guadalupi, CEO Vertical Booking.

 

Vertical Booking CRS umożliwia dystrybucję stawek i dostępności na wszystkich kanałach online i offline, takich jak: silnik bezpośredniej rezerwacji przez strony internetowe, IDS (systemy OTA, systemy biur podróży, pośrednicy), centralne biura rezerwacji (CRO) i metawyszukiwanie hoteli oraz GDS. Poza podstawowym podziałem kompetencji, platforma Virtual Booking CRS zawiera również oprogramowanie business intelligence i rozwiązania marketingowe, takie jak wbudowany widżet porównywarki cen OTA, konkurencyjna porównywarka cen, wbudowana aplikacja hotelu dla zwiększenia satysfakcji gości, zarządzanie opiniami w sieci oraz inne.

 

B&B Hotels to wiodąca sieć hoteli ekonomicznych w Europie. W Polsce to aktualnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek hotelowych, obecna w Warszawie(154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Katowicach (105) oraz Toruniu (93). Pod koniec 2017 r. do miast tych dołączy również Kraków (130). Największymi atutami wszystkich obiektów działających pod szyldem B&B jest znakomita lokalizacja – najczęściej w centrum miasta oraz korzystna relacja jakości do ceny, co wpisuje się w potrzeby zarówno osób podróżujących służbowo, jak i turystów.

 

Firma Veritacal Booking rozwija i sprzedaje systemy CRS, używane w ponad 90 krajach na świecie. Ma siedziby w USA, Francji, Wielkiej Brytanii i Włoszech.