Marka apartamentów hotelowych Hornigold to nowy projekt firmy Śląskie Kamienice. Hornigold oferuje krótkoterminowy wynajem apartamentów w odnowionych i wyremontowanych kamienicach. Ścisła współpraca Śląskich Kamienic i Hornigold to nowa jakość najmu hotelowego na Śląsku.

Wynajęcie apartamentu Hornigold gwarantuje poczucie klimatu starych budynków z pięknym, ciepłym ale i nowoczesnym wykończeniem wnętrz. Jest to interesująca alternatywa dla hoteli. Korzystając z tych apartamentów goście otrzymują namiastkę własnego mieszkania: spokój, oddzielne wejście, komfort własnego lokum, wysoki standard, prywatność oraz bezpieczeństwo. Oferowane apartamenty mają od kilkudziesięciu do kilkuset metrów kwadratowych.
 
Dzisiaj oddawany jest na wynajem apartament przy ul. Szopienickiej 50 w Nikiszowcu – zabytkowej dzielnicy Katowic, będącej ważnym punktem na liście Szlaku Zabytków Techniki Województwa Śląskiego. To wyjątkowe miejsce, w którym można wypocząć, zjeść przygotowany własnoręcznie posiłek lub przygotować się na ważne spotkanie. A jeśli nie mamy ochoty gotować, trzy kroki od apartamentu znajduje się Śląska Prohibicja – modna restauracja z pysznym jedzeniem i energetyczną sceną.

Apartament składa się z przedpokoju, eleganckiej łazienki, kuchni w stylu skandynawskim z klimatycznym kącikiem do czytania oraz z umeblowanej przestronnej sypialni, gdzie znajduje się miejsce do pracy. Do użytku gości są m.in. duży telewizor 55-calowy, internet, kuchnia wyposażona w lodówkę, płytę grzewczą, mikrofalówkę, czajnik elektryczny. Apartament z widokiem na urocze podwórko znajduje się zaledwie 8 minut samochodem od centrum Katowic. To idealne miejsce na odpoczynek w drodze lub nocleg z okazji wielu wydarzeń, w które w tej chwili obfitują Katowice.

Więcej informacji na temat oferty i kolejnych inwestycji na stronie www.hornigold.pl. Można tam znaleźć aktualne lokalizacje i dokonać rezerwacji dogodnego terminu – na noc, na tydzień, na miesiąc… – jak długo zechcesz!