W tym miesiącu swoje 1. urodziny świętuje hotel B&B Wrocław Centrum. Trzeci, po B&B Toruń oraz B&B Warszawa-Okęcie, obiekt sieci B&B Hotels w Polsce został otwarty dla klientów dokładnie 25 listopada 2013 r. i na trwałe wpisał się w hotelową mapę stolicy Dolnego Śląska.

Wysoki standard i doskonała lokalizacja wrocławskiego hotelu powodują, że jest to miejsce, w którym chętnie zatrzymują się nawet najbardziej wymagający goście, odwiedzający „miasto spotkań”.

„Od otwarcia hotelu odwiedziło nas już 36 340 osób. Zdecydowaną większość naszych klientów stanowią Polacy (87,63%), ale odwiedzają nas również cudzoziemcy, głównie Niemcy, Włosi i Francuzi.” – mówi dyrektor hotelu Łukasz Kaleta. Goście odwiedzający hotel B&B Wrocław Centrum doceniają przede wszystkim jego znakomitą lokalizację. Hotel położony jest w ścisłym centrum Wrocławia, przy ul. Ks. Piotra Skargi 24-28, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Starego Miasta, Galerii Dominikańskiej oraz w bliskiej odległości od Dworca Głównego PKP. „Centralna lokalizacja sprawia, że odwiedzają nas zarówno osoby podróżujące służbowo, jak również liczni turyści.” – dodaje dyrektor hotelu.

B&B Wrocław Centrum to miejsce, w którym nowoczesność harmonijnie łączy się z przytulnym i ciepłym designem. Pięciokondygnacyjny obiekt udostępnia 140 komfortowych pokoi, w tym między innymi pokoje dla osób niepełnosprawnych i pokoje rodzinne. Każdy z nich, oprócz klimatyzacji, telewizora i bezprzewodowego bezpłatnego dostępu do szybkiego Internetu, wyposażony jest w system wyciszający dźwięki dobiegające z zewnątrz. W hotelu B&B Wrocław Centrum mogą się również zatrzymać osoby podróżujące ze swoimi zwierzętami. Na zmotoryzowanych gości czeka 40 miejsc postojowych na parkingu podziemnym oraz naziemnym. Dla gości przybywających w sprawach biznesowych hotel oferuje salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt multimedialny.

„W zaledwie rok od otwarcia hotel B&B Wrocław Centrum stał się rozpoznawalnym miejscem na hotelowej mapie Wrocławia. Jego oferta, która łączy wysoki standard z przystępną ceną, okazała się bardzo atrakcyjna dla gości. Wyniki hotelu potwierdzają słuszność przyjętego przez nas modelu biznesowego i dobrze przemyślanej polityki cenowej, co z jednej strony pozwala na bycie konkurencyjnym, z drugiej zaś – zagwarantować wysoką jakość w zakresie obsługi naszych gości.” – mówi Beatrice Bouchet, Prezes B&B Hotels Polska.

Z okazji swoich 1. urodzin hotel przygotował specjalną ofertę dla swoich gości – w urodzinowym tygodniu od poniedziałku 24/11 do niedzieli 30/11 obowiązywać będzie cena weekendowa w wysokości 149 PLN/pokój.
 
Hotel B&B Wrocław Centrum jest trzecim obiektem należącym do sieci B&B w Polsce. Jako pierwszy otwarto hotel B&B w Toruniu (93 pokoje), a drugi B&B Warszawa-Okęcie (154 pokoje).

www.hotelbb.pl

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli dwugwiazdkowych – ekonomicznych, stawiających, na jakość, indywidualny design poszczególnych lokalizacji oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie 318 hoteli w Europie: we Francji (228), w Niemczech (70), we Włoszech (16), trzy w Polsce, dwa w Portugalii oraz po jednym w Czechach (Praga) oraz Maroku (Rabat).